Tým DriveZone
Aktuálně

O projektu DriveZone

Czech Czech English English German German

Oficiální vznik projektu DriveZone se datuje ke dni 20. května 2019. Cílem projektu je poskytovat lidem, kteří na náš web zavítají, kompletní informační a zábavní servis ze světa automobilů. Anglické slovní spojení „Drive“ a „Zone“ se nijak doslovně nepřekládá a není důvod v tom hledat hlubší význam či skrytou myšlenku. Nerozlišujeme se na tábory „nafťáků“ nebo „benzíňáků„, ani značka auta pro nás nehraje roli, protože každé auto má své kouzlo. To co nás spojuje máme všichni společné – láska k autům. Chceme milovníky aut stmelit a sjednotit do jednotné komunity.

Na webu najdete diskuzní fórum, do kterého přispívají registrovaní uživatelé. Jako uživatel se můžete zapojovat do různých diskuzí jako například řešení problematiky poruch vozů, úprav vozů nebo i koupě vozů.

Součástí stránek bude taktéž inzerce vozů, kam budou moci registrovaní uživatelé vkládat inzeráty vozů, které prodávají. Díky registraci na našem webu bude taktéž možné zpětně dohledat u jednotlivých prodávajících co na fóru řešili za technické problémy a tak lze v některých případech předejít koupi vozu se skrytou vadou. Inzerce a profily na fóru jsou vzájemně propojené.

Součástí stránek bude i sekce zaměřená na auto srazy a tuning srazy, kde se budou shromažďovat veškeré informace (cena vstupného, datum, místo konání, pořadatelé aj.), což ocení hlavně lidé, kteří na takové akce jezdí vyvětrat své čtyřkolové mazlíky. V dnešní době kdy je komunita petrolheadů a milovníků aut roztříštěná po všech možných stránkách a sítích je těžké něco zjistit a člověk musí chodit na X stránek a do X skupin, aby našel co hledá. Cílem našeho projektu je to, aby jste vše co potřebujete vědět našli právě u nás.

Web obsahuje taktéž zábavní sekci s širokou škálou on-line her pro dlouhé chvíle, součástí jsou taktéž videa, vtipné obrázky a meme obrázky.

Do budoucna můžete očekávat recenze automobilů, srazy projektu, soutěže, video vlogy, e-shop s našimi produkty a mnohé další.

Tým DriveZone.cz

Info k náboru do našeho týmu najdete ZDE.

Sledujte nás na:

FaceBooku
InstaGramu
Twitteru
Redditu
YouTube
Tumblr

Odebírejte naše články e-mailem! Pro přihlášení odběru zadejte svůj e-mail ZDE.

Důležité milníky

  • 20.5.2019 oficiální vznik projektu
  • 25.5.2019 spuštění testovací webové prezentace
  • 10.7. 2019 přibrání nové posily do redakčního týmu – Michal „Majkl“ Janšta
  • 24.8.2019 slavíme 1000 fanoušků na našem FaceBooku
  • 31.10.2019 slavíme 10 000 fanoušků na našem FaceBooku
  • 1.12.2019 slavíme 1 000 fanoušků na našem Redditu
  • 4.12.2019 dosáhli jsme 100 registrovaných uživatelů na našem webu
  • 2.4.2020 slavíme 1 000 odběratelů na našem InstaGramu
Při nákupu použij slevový kód "drivezone" pro slevu -10% na cokoliv!

Podobné články

Back to top button