Audi RS6 trochu jinak

Režim čtení

Neměcký úpravce aut nesoucí název Triebwerk Motors si vzal do parády poslední generaci Audi RS6 Avant, ze které udělal po vizuální stránce naprostou bestii. Ačkoli už tovární veze RS6 Avant je po všech stránkách považována za nadupaný “rodinný” kombík (na uspávání Vašich ratolestí moc praktický není), po vzhledové stránce to evidentně zmiňované tuningové firmě nestačilo.

Díly původní karoserie by jste spočítali na prstech jedné ruky. Za hlavní radikální změnu považujeme obměnu sériových dílů za unikátní karbonový bodykit, který se podobá vozům DTM. Nový bodykit obsahuje nové blatníky, prahy, kapotu, nárazníky a několik nových aerodynamických prvků.

Za nás je jednoznačně auto laděno v úžasné kombinaci barev. Za takovým vozem se leckdo otočí už jen kvůli jeho vizáži a dravého čumáku se zalekne snad každý jen co takové auto spatří ve zpětném zrcátku.

Vůz byl posazen na 22″ kola Anrky AN11, světlá výška podvozku byla snížena kvůli estetické a technické stránce. Razantní změny se dočkal i brzdový systém co do výkonnosti.

Jestli byl vůz laděn i po motorové stránce úpravce nezmiňuje.

Úpravce má v plánu upravit obdobně dalších 11 kousků, nicméně cena takovýchto úprav nám není známa, ale nebude to žádná malá suma.

Galerie

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod