DriveZone Infocentrum

Funkce platformy DriveZone®

 • Sociální síť DriveZone®

  Náš web jako jediný web svého druhu v ČR disponuje jednou velkou zvláštností / vychytávkou. Máme uvnitř webu integrovanou vlastní sociální síť pro všechny motoristy, autíčkáře, petrolheady, milovníky aut, automobilové nadšence a fanatiky! Jejím hlavním posláním je sdružovat a umožňovat poznávat nové lidi se stejnou zálibou. Přeci jen máme určitě minimálně jednu věc společnou. Tou věcí je láska k autům. Samozřejmě pro plný přístup ke všem funkcím, které naše síť nabízí, musíš být registrován(a) a přihlášen(a) na našem webu.

  Jak sociální síť DriveZone funguje a co nabízí?
  – možnost sdílet příspěvky typu: statusy, fotky, videa, soubory, ankety, pocity, označovat přátele. Můžeš se zkrátka s ostatními podělit o cokoliv, co máš na srdci.
  – možnost přidávat si členy sítě do přátel.
  – možnost sledovat / odebírat aktivitu ostatních členů.
  – možnost psát si s přáteli v DriveZone Messengeru (více informací níže).
  odměnový systém za aktivitu a přehled o stavu DriveCoinů na Tvém profilu (více informací níže).
  – možnost správy Tebou přidaných inzerátů. Nově přidané Inzeráty jsou navíc automaticky přidány do feedu příspěvků v globálním streamu aktivit (v menu záložka Komunita – Aktivita).
  – možnost hodnotit ostatní členy sítě DriveZone.
  – možnost zvát nové lidi / Tvé přátele do sociální sítě DriveZone, pokud ještě nejsou členy.
  – možnost vytvářet Skupiny. Každá Skupina má svůj management systém, vlastní chat místnost v DriveZone Messengeru, možnost zvát ostatní členy sítě k přidání se do Skupiny. Můžeš si vytvořit Skupinu pro veřejnost viditelnou všem, nebo soukromou jen pro zvané.
  – možnost přidávat si zajímavé příspěvky ostatních do Záložek / oblíbených.
  – možnost komentovat příspěvky ostatních
  – možnost sdílet příspěvky z naší sítě ven na jakoukoliv jinou známou sociální síť (Facebook, Reddit, Twitter, Pinterest a další…)
  – možnost vytvářet Stránky, skrze které můžeš propagovat své služby, svou tvorbu
  – pokročilý systém nastavení preferencí a soukromí.
  – notifikační systém – všechna důležitá upozornění ze sítě Ti budou chodit do zvonečku v záhlaví našeho webu.
  – řekni něco o sobě! Vyplň si profilové informace v profilové sekci BIO, ať ostatní vědí, kdo jsi. Na Tvou Nástěnku si můžeš ve formě widgetů přidat vše důležité, co by ostatní mohlo zajímat. Tvé dovednosti, nabízené služby, projekty, důležité odkazy (například odkazy na Tvoje profily na jiných sociálních sítích), oblíbený citát, oblíbené video a tak dále.

  Pokud hledáš komunitní zázemí pro sebe nebo Tvou komunitu, využij všeho, co naše sociální sít pro petrolheady nabízí!

  V budoucnu plánujeme vývoj vlastní mobilní aplikace, naše sociální síť samozřejmě bude její nezbytnou součástí.

 • DriveZone® Messenger

  Náš Messenger umožňuje chatování s ostatními registrovanými členy naší integrované sociální sítě pro petrolheady. Pokud máš přihlášený odběr upozornění / notifikací, budeš navíc i na nové zprávy a události v chatu upozorněn(a), Napsat zprávu uživateli naší sítě můžeš pouze za předpokladu, že se vzájemně přidáte do přátel. Můžeš také využít náš Globální chat pro komunikaci s ostatními uživateli.

  Co vše DriveZone Messenger umí a nabízí?
  – upozornění na nové zprávy při zapnutém odběru
  – emoji / gify
  – posílat soubory jako jsou například videa, fotky, dokumenty
  – audio chat (volání s přáteli)
  – video chat (videohovory s přáteli)
  – chat místnosti, hromadné konverzace a komunitní chaty pro Skupiny

  V budoucnu plánujeme vývoj vlastní mobilní aplikace pro naši sociální síť, náš messenger samozřejmě bude její nezbytnou součástí.

 • DriveZone® Kalendář

  Náš Kalendář událostí je nejpropracovanější a nejnavštěvovanější automotive kalendář svého druhu v České republice. Je to užitečný pomocník pro každého petrolheada. Jeho hlavním posláním je seskupovat všechny automobilové události v ČR a udržovat tak maximální informovanost naší komunity a náštěvníků tak, aby jim žádná událost neutekla. Disponuje notifikační funkcí, kdy při případné důležité změně v události (změna termínu, místa, času nebo zrušení události) informuje náštěvníky a členy komunity se zapnutým odběrem notifikací o dané změně. Ty nejzajímavější nově přidané automobilové události navíc promujeme při publikaci odesláním push notifikace všem odběratelům, kterých jsou tisíce. Samozřejmě z úcty k soukromí odběratelů omezujeme notifikace maximálně na 3 upozornění za den. Přidat událost(i) může každý registrovaný uživatel našeho webu. Admin tým se pak postará o kontrolu, doplnění důležitých informací a publikaci události.

 • DriveZone® Inzerce

  Naše Inzerce je zcela bezplatná a určená všem, kteří chtějí prodat / poptat / vyměnit cokoliv co je automotive. Výhodou naší inzerce je widget „Náhodný inzerát“, který zajišťuje náhodnou rotaci všech inzerátů napříč všemi podstránkami webu. Náš web navíc navštěvují hlavně autíčkáři – je tak vyšší šance, že si najdete kupce právě u nás. Ty nejzajímavější inzeráty navíc zviditelňujeme na našich sociálních sítích čítajících desítky tisíc odběratelů.

  Všeobecné podmínky Inzerce DriveZone.cz
  – Bezplatná automobilová Inzerce DriveZone.cz je určena pro vše automotive! Cokoliv mimo automobilovou tématiku nebude schváleno! Na schválení inzerátu si vyhrazujeme čas 48 hodin od jeho přidání. O schválení inzerátu budeš informován(a) e-mailem.
  – Inzerce je bezplatná a může její služby využít každý návštěvník. Při vkládání inzerátu máš ve formuláři možnost zaškrtnout možnost pro vytvoření uživatelského účtu po přidání inzerátu. Účet se Ti vytvoří automaticky, není nutné nic dalšího vyplňovat. Z registrovaného účtu je správa inzerátů mnohem jednodušší, takže tuto možnost určitě doporučujeme.
  – Pokud je Tebou nabízené zboží prodané nebo je nabídka již neplatná, prosíme o označení inzerátu jako “Prodáno” nebo o jeho úplné smazání! Pokud tak učiníš, vyhneš se zbytečným e-mailům nebo telefonátům od případných zájemců v momentě kdy už je zboží prodané. Správu svých inzerátů najdeš v menu Inzerce – Moje inzeráty.

  Expirační systém inzerce
  – Platnost každého inzerátu je standardně nastavená na 30 dní od přidání do naší inzertní databáze.
  – Po uplynutí expirační doby od přidání do databáze je inzerát, který nebyl obnoven, automaticky skryt systémem před veřejností. Jeho obnova je možná ve správě inzerátů na Tvém profilu. Můžeš si vybrat ze tři možností obnovení. Zdarma na dalších 30 dní, za poplatek s TOPováním na dalších 30 dní, za poplatek s prodlouženou platností na 180 dní.

  Vyhrazujeme si právo Tvůj inzerát neschválit, smazat či upravit pokud:
  – Daný inzerát nesouvisí nijak s automotive tématikou.
  – Se prokáže, že daný inzerát působí nedůvěryhodně (jedná se o FAKE).
  – Pokud obsahuje vulgarismy či jinak porušuje nepsaná pravidla slušného chování.
  – Je v rozporu s platnými zákony České republiky

 • DriveZone® NewsLetter

  NewsLetter e-mailový je rozesílač novinek z našeho webu. Při publikování nového článku jsou všem odběratelům rozeslány e-maily s novým článkem ve 20:00 daného dne. Jeho odběr si lze přihlásit v NewsLetter widgetu nebo na této stránce. Odběr lze kdykoliv zrušit.

 • Upozornění / notifikace z DriveZone®

  Chceš být upozorněn(a) na všechny novinky z našeho webu? Stačí si povolit odběr upozornění.

  Při zapnutém odběru Tě upozorníme na na cokoliv si budeš přát a nastavíš v Centru upozornění. Nastavení je možno měnit kdykoliv dle libosti.

  Se zapnutým odběrem našich notifikací Ti už nic neunikne!

  PS: Doporučujeme spíše mnohem pohodlnější a intuitivnější systém notifikací – Web notifikace.

 • Co je to DriveCoin?

  DriveCoin, zkrácěně „DC“, je naše interní měna / token / platidlo. Je to nedílná součást našeho odměnového systému. DriveCoiny lze získávat za různé aktivity na DriveZone a využívat je tak i jako formu členského benefitu. Stav svých DriveCoinů zjistíš na svém profilu. Více o naší měně DriveCoin se dozvíš ZDE.

Reklama na DriveZone®

 • Odkaz z Blogu

  Z našeho Blogu na Tvůj web odkážeme textovým DOFOLLOW odkazem pod vhodným klíčovým slovem. Můžeš si vybrat kterýkoliv článek, ve kterém bude odkaz umístěn. Pokud si nebudeš vědět rady s výběrem vhodného článku nebo klíčového slova, náš SEO tým Ti rád poradí, aby byla efektivita odkazu co nejlepší.  

 • Odkaz z Wiki

  Z naší Wiki na Tvůj web odkážeme textovým DOFOLLOW odkazem pod vhodným klíčovým slovem. Můžeš si vybrat kterýkoliv Wiki článek, ve kterém bude odkaz umístěn. Pokud si nebudeš vědět rady s výběrem vhodného článku nebo klíčového slova, náš SEO tým Ti rád poradí, aby byla efektivita odkazu co nejlepší.

 • Reklamní banner

  Reklamní banner ve formátu obdélníku nebo kostky bude umístěn v sidebarech (bočních panelech) napříč celým webem.

 • PR článek tebou sepsaný

  Dodáš nám Tebou sepsaný UNIKÁTNÍ článek (ne nějakou kopii, která je na xy dalších webech) s možností do článku umístit 3 DOFOLLOW odkazy dle Tvého uvážení. Článek bude publikován mezi tvorbou z naší redakce.

 • PR článek sepsaný naší redakcí

  Naše redakce na Tebou zvolené téma sepíše PR článek, který bude obsahovat 3 DOFOLLOW dle Tvého uvážení. Vyhrazujeme si časové okno 7 dní pro sepsání článku. Článek bude publikován mezi tvorbou z naší redakce. 

 • Promo automobilové události

  Pořádáš automobilovou událost? Chceš aby o ní věděla široká veřejnost v čele s našimi sledujícími? Tak to tu jsi správně! Náš Kalendář událostí je nejnavštěvovanější kalendář pro automobilové nadšence všeho druhu v ČR.

  Součástí balíčku “Promo automobilové události” je:

  • Promo události ve feedu aktivit naší platformy
  • Promo ve stories a v příspěvcích na našich sociálních sítích čítajících v součtu desetitisíce sledujících
  • Zaslání push notifikace (oznámení do lišty) do zařízení našich odběratelů

Něco nefunguje

 • Omylem jsem si zablokoval(a) notifikace

  Pokud jsi nepotvrdil(a) odběr upozornění / notifikací ve vyskakovacím odběrovém okně, vzal náš systém Tvé rozhodnutí jako zákaz odesílání upozornění.

  Pokud si chceš upozornění dodatečně povolit, přejdi do Centra upozornění a zaškrtej si typy notifikací, které bys chtěl(a) dostávat. Úplně dole v notifikačním centru ještě pak přetáhni posuvník doprava (tak aby byl modře podbarven).

  Alternativně:
  – promaž komplet historii prohlížeče
  – navštiv / načti znovu náš web a tentokrát klikni u notifikací na modré tlačítko POVOLIT.

  Pokud Ti i tak upozornění nechodí, napiš nám!

  PS: Doporučujeme spíše mnohem pohodlnější a intuitivnější systém notifikací - Web notifikace.

 • Nepřišel mi e-mail z DriveZone

  E-maily generované naším systémem mohou mít lehkou prodlevu maximálně v řádech několika málo minut. Zaleží to na mnoha faktorech, jako je například zatížení mailserveru. Pokud například do 5 minut e-mail jakéhokoliv typu nedorazí, zkus mrknout do složek spam / hromadné. Občas se může stát, že naše maily zabloudí kam nemají. Pokud se tak stalo, doporučujeme přidat náš [email protected] mail do povolených adres.

  Pokud e-mail opravdu nedorazil, nahlas nám problém.

Často kladené dotazy

 • Podmínky ověření uživatele

  O všem dobře známou “fajfku” ověření může požádat zcela bezplatně kdokoliv. Je však pouze na nás, zda-li účet uživatele označíme jako ověřený či nikoliv.

  Rozhodující faktory pro ověření jsou:

  – Uživatel byl registrován před více jak 7 dny.
  – Jméno / příjmení / přezdívka uživatele působí důvěryhodně, tzn. neobsahuje nesmyslné znaky (čína, azbuka, atd.).
  – Na profilu je nahraná profilová fotka. Ať už fotka přímo uživatele samotného nebo jeho vozu.
  – Přidružený e-mail k účtu nepůsobí dojmem, že se jedná o spam e-mail.

  Při nedodržení jakéhokoliv z výše uvedených kritérií bude žádost o ověření účtu zamítnuta. Kontrolu žádostí o ověření a následné vyhovění / zamítnutí žádosti zařizují členové admin týmu platformy.

 • Bude DriveZone® platforma i jako mobilní aplikace?

  Pokud uvidíme, že naše platforma našla mezi milovníky aut zalíbení, tak ano. Vývoj a provoz mobilní aplikace stojí nemalé peníze a před tímto krokem si chceme být jistí, že má smysl do mobilní aplikace investovat hromadu času a financí. Více informací o chystané mobilní aplikaci najdeš zde.

 • Je DriveZone® firma nebo jiný typ právnického subjektu?

  Ano, sociální platforma DriveZone® je majetkem firmy DriveZone s.r.o. se sídlem Mírová 357, 517 50, Častolovice, zapsáná pod spisovou značkou C 52676/KSHK, IČO: 21394164.

  Autorské, materiální a duševní vlastnictví projektu DriveZone® je chráněno ochrannou známkou podle zákona č. 441/2003 Sb. zapsanou pod číslem 397842 na Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky.

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod