Partneři

MegaPotisk je firma specializující se na potisk triček, mikin, hrníčků, plecháčků a jiných předmětů. Při výrobě používají materiály vysoké kvality a moderní technologie pro různé metody potisků. Velká nabídka různých motivů potisků zajistí, že si u nich vybere opravdu každý! Pro nás firma MegaPotisk zajišťuje výrobu a prodej našeho merche.


MEGADETAIL je firmou specializující se na prodej špičkové autokosmetiky a detailingového příslušenství prémiových značek Auto Finesse, Chemical Guys, Gyeon, Meguiar’s a mnohých dalších. MEGA DETAIL je zároveň tvůrcem unikátního projektu MEGA STODOLA, který je jakýmsi komunitním prostorem určeným k detailingu. Stodolu našeho partnera naleznete poblíž Prahy a kamennou prodejnu pak v Praze 10.

Při zadání našeho slevového kódu ve tvaru „DZONE“ získáte slevu -15% na všechen sortiment vyjma toho, který je daný týden zrovna v akci.


MuscleCarRental je půjčovna amerických vozů Ford Mustang sídlící v Ústí nad Orlicí. Nabízí krásné vozy k zapůjčení pro všechny možné příležitosti. Ať už se rozhodnete půjčit si daný vůz na životní událost jako je například svatba, narozeniny, nebo prostě jen tak pro radost, určitě nebudete litovat. Můžete obdarovat i své blízké dárkovým poukazem. Pro neřidiče je možnost se také svézt jen jako spolujezdec.

Použij slevový kód „DRIVEZONE10“ nebo řekni v půjčovně, že jsi od nás a dostaneš -10% slevu!


Nejlepší bezkontaktní myčka v okrese Rychnov nad Kněžnou! Jako jediná také s mytím aktivní pěnou! Na myčce ZdeToUmyj najdete také vysavač, černič pneumatik, parfémovač, vyfukovač nečistot, automat na nápoje a jídlo. Můžete si také pořídit jejich věrností kartu s možností opakovaného dobíjení a čerpání slev s tím spojených. Platba možná hotově či kreditní kartou.


AutaVeStylu - Prodej dotykových autorádií, LED osvětlení, luxusních a ručně vyšívaných autokoberečků

Firma AutaVeStylu s.r.o. se zabývá prodejem dotykových autorádií, reproduktorů, LED osvětlení, luxusních ručně vyšívaných autokoberečků. Jejich sortiment si můžete prohlédnout na webu www.AutaVeStylu.cz.

Při zadání slevového kupónu ve tvaru: „drivezone“ získáte slevu -10%.


Všem našim partnerům děkujeme za podporu!

Chcete se stát naším partnerem? Kontaktujte nás!

Back to top button
SLEVOVÉ KÓDY