Partneři

MEGADETAIL je firmou specializující se na prodej špičkové autokosmetiky a detailingového příslušenství prémiových značek Auto Finesse, Chemical Guys, Gyeon, Meguiar’s a mnohých dalších. MEGA DETAIL je zároveň tvůrcem unikátního projektu MEGA STODOLA, který je jakýmsi komunitním prostorem určeným k detailingu. Stodolu našeho partnera naleznete poblíž Prahy a kamennou prodejnu pak v Praze 10.

Při zadání našeho slevového kódu ve tvaru „DZONE“ získáte slevu -15% na všechen sortiment vyjma toho, který je daný týden zrovna v akci.


MuscleCarRental je půjčovna amerických vozů Ford Mustang sídlící v Ústí nad Orlicí. Nabízí krásné vozy k zapůjčení pro všechny možné příležitosti. Ať už se rozhodnete půjčit si daný vůz na životní událost jako je například svatba, narozeniny, nebo prostě jen tak pro radost, určitě nebudete litovat. Můžete obdarovat i své blízké dárkovým poukazem. Pro neřidiče je možnost se také svézt jen jako spolujezdec.


CarVertical - prověření vozu dle VIN

CarVertical je firma specializující se na dohledání minulosti každého automobilu dle čísla VIN nebo RZ. Je tak velmi dobrým rádcem při koupi ojetiny z kterékoliv země. Pro zjištění historie vozu, jestli bylo bourané, byly stočené kilometry nebo se s autem pojí pochybná minulost, Vám stačí pouze výrobní číslo (VIN kód) daného vozu nebo číslo registrační značky.


Nejlepší bezkontaktní myčka v okrese Rychnov nad Kněžnou! Jako jediná také s mytím aktivní pěnou! Na myčce ZdeToUmyj najdete také vysavač, černič pneumatik, parfémovač, vyfukovač nečistot, automat na nápoje a jídlo. Můžete si také pořídit jejich věrností kartu s možností opakovaného dobíjení a čerpání slev s tím spojených. Platba možná hotově či kreditní kartou.


AutaVeStylu - Prodej dotykových autorádií, LED osvětlení, luxusních a ručně vyšívaných autokoberečků

Firma AutaVeStylu s.r.o. se zabývá prodejem dotykových autorádií, reproduktorů, LED osvětlení, luxusních ručně vyšívaných autokoberečků. Jejich sortiment si můžete prohlédnout na webu www.AutaVeStylu.cz.

Při zadání slevového kupónu ve tvaru: „drivezone“ získáte slevu -10%.


Všem našim partnerům děkujeme za podporu!

Chcete se stát naším partnerem? Kontaktujte nás!

Plánuješ koupi ojetiny? Nekupuj zajíce v pytli! Prověř si její minulost přes CarVertical! CarVertical - Prověření vozu dle VIN nebo RZ
Back to top button