Partneři

MegaPotisk je firma specializující se na potisk triček, mikin, hrníčků, plecháčků a jiných předmětů. Při výrobě používají materiály vysoké kvality a moderní technologie pro různé metody potisků. Velká nabídka různých motivů potisků zajistí, že si u nich vybere opravdu každý! Pro nás firma MegaPotisk zajišťuje výrobu, prodej a distribuci našeho merche.


MEGADETAIL je firmou specializující se na prodej špičkové autokosmetiky a detailingového příslušenství prémiových značek Auto Finesse, Chemical Guys, Gyeon, Meguiar’s a mnohých dalších. MEGA DETAIL je zároveň tvůrcem unikátního projektu MEGA STODOLA, který je jakýmsi komunitním prostorem určeným k detailingu. Stodolu našeho partnera naleznete poblíž Prahy a kamennou prodejnu pak v Praze 10.

Při zadání našeho slevového kódu ve tvaru „DZONE“ získáš slevu -15% na všechen sortiment vyjma toho, který je daný týden zrovna v akci.


MuscleCarRental je půjčovna amerických vozů sídlící u Ústí nad Orlicí. Nabízí krásné a udržované vozy k zapůjčení pro všechny možné příležitosti. Ať už se rozhodnete půjčit si daný vůz na životní událost jako je například svatba, narozeniny, nebo prostě jen tak pro radost, určitě nebudete litovat. Můžete obdarovat i své blízké dárkovým poukazem. Pro neřidiče je možnost se také svézt jen jako spolujezdec. Jaká auta MuscleCarRental nabízí? Mrkněte na jejich vozový park.

Použij slevový kód „DRIVEZONE10“ nebo řekni v půjčovně, že jsi od nás a dostaneš -10% slevu!


Nejlepší bezkontaktní myčka v okrese Rychnov nad Kněžnou! Na myčce ZdeToUmyj najdete také vysavač, černič pneumatik, parfémovač, vyfukovač nečistot, kompresor na dofouknutí pneumatik, ale i automat na nápoje a jídlo. Můžete si také pořídit jejich věrností kartu s možností opakovaného dobíjení a čerpání slev s tím spojených. Platba možná hotově či kreditní kartou.


AutaVeStylu - Prodej dotykových autorádií, LED osvětlení, luxusních a ručně vyšívaných autokoberečků

Firma AutaVeStylu s.r.o. se zabývá prodejem dotykových autorádií, reproduktorů, LED osvětlení, luxusních ručně vyšívaných autokoberečků. Jejich sortiment si můžete prohlédnout na webu www.AutaVeStylu.cz.

Při zadání slevového kupónu ve tvaru: „DRIVEZONE“ získáš slevu -10%.


Všem našim partnerům děkujeme za podporu!

Chcete se stát naším partnerem? Kontaktujte nás!

Back to top button

Staň se členem DriveZone komunity!

Pouze přihlášení uživatelé mají přístup ke všem funkcím projektu DriveZone®

SLEVOVÉ KÓDY