Partneři

TvůjNápad.cz je firma specializující se na potisk triček, mikin, hrníčků, plecháčků a jiných předmětů. Při výrobě používají materiály vysoké kvality a moderní technologie pro různé metody potisků. Velká nabídka různých motivů potisků zajistí, že si u nich vybere opravdu každý! Pro nás firma TvůjNápad.cz zajišťuje výrobu, prodej a distribuci našeho merche.


MEGADETAIL je firmou specializující se na prodej špičkové autokosmetiky a detailingového příslušenství prémiových značek Auto Finesse, Chemical Guys, Gyeon, Meguiar’s a mnohých dalších. MEGA DETAIL je zároveň tvůrcem unikátního projektu MEGA HALA, který je jakýmsi komunitním prostorem určeným k detailingu. MEGA HALU našeho partnera naleznete v Horních Počernicích a kamennou prodejnu pak v Praze 10.

Při zadání našeho slevového kódu ve tvaru “DZONE” získáš slevu -15% na všechen sortiment vyjma toho, který je daný týden zrovna v akci.


MuscleCarRental je půjčovna amerických vozů sídlící u Ústí nad Orlicí. Nabízí krásné a udržované vozy k zapůjčení pro všechny možné příležitosti. Ať už se rozhodnete půjčit si daný vůz na životní událost jako je například svatba, narozeniny, nebo prostě jen tak pro radost, určitě nebudete litovat. Můžete obdarovat i své blízké dárkovým poukazem. Jaká auta MuscleCarRental nabízí? Mrkněte na jejich vozový park.

Použij slevový kód “DRIVEZONE10” nebo řekni v půjčovně, že jsi od nás a dostaneš -10% slevu!


Nejlepší bezkontaktní myčka v okrese Rychnov nad Kněžnou! Na myčce ZdeToUmyj najdete také vysavač, černič pneumatik, parfémovač, vyfukovač nečistot, kompresor na dofouknutí pneumatik, ale i automat na nápoje a jídlo. Můžete si také pořídit jejich věrností kartu s možností opakovaného dobíjení a čerpání slev s tím spojených. Platba možná hotově či kreditní kartou.


DriftCorporation_dark

Cílem DRIFT Corporation je stmelovat komunitu drifterů, umožnit komukoliv bez rozdílu zúčastnit se jejich tréningů a dostat drifting do popředí motoristického sportu u nás v ČR. Jsou známí především pořádáním drift eventů v úplně jiném stylu a na dost na netradičních místech.


Všem našim partnerům děkujeme za podporu!

Chcete se stát naším partnerem? Kontaktujte nás!

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod