Aero stěrače

Aero stěrač je moderní typ stěrače, který se používá zpravidla na čelním skle vozidla, ale může být i na zadním skle. Jeho název je odvozen od anglického slova “aero”, což znamená “aerodynamický”. Oproti tradičním stěračům má aero stěrač speciální design, který má minimalizovat odpor vzduchu a zlepšit efektivitu stírání. Je tvořen pouze pružnou lištou namísto kovového ramínka jak je tomu u klasických stěračů.

Aero stěrače se přizpůsobují tvaru čelního skla a vytvářejí rovnoměrný tlak při stírání. Díky tomu jsou schopny odstranit vodu a nečistoty s větší efektivitou a minimalizovat vznik nečistých míst na skle.

Další výhodou aero stěračů je jejich nižší hlučnost při provozu, díky aerodynamickému designu a přesnému přilnutí k čelnímu sklu. To pozitivně přispívá ke komfortnější jízdě.

Aero stěrače

Je třeba poznamenat, že aero stěrače jsou specifické pro každý model a typ vozidla. Je důležité vybrat správnou délku aero stěrače, která odpovídá rozměrům čelního nebo zadního skla vašeho vozidla, aby bylo stírání optimální.

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod