Právě běží slevová akce na MERCH DriveZone komunity 👥 Stačí při nákupu zadat kód DZ10 pro 10% slevu 🔥 Doprava ZDARMA při objednávce nad 1299,- 🤝

DO OBCHODU 🛒

Petrolhead

Výraz „petrolhead“ je anglický slangový termín, který popisuje jednotlivce s vášní, nadšením a zájmem o automobily a motorismus. Petrolhead je člověk, který je posedlý auty, sbírá informace o různých modelech, sleduje motoristické závody, čte o novinkách v automobilovém průmyslu a věnuje se údržbě a vylepšování svého vlastního vozidla.

Petrolheadi mají obvykle hluboký zájem o technické aspekty automobilů, výkonnost, design a historii. Mohou být velmi znalí různých automobilových značek a modelů a mohou se také zajímat o různé typy motorů, výfukových systémů, pneumatiky a další související technologie. Většinou mají silný emocionální vztah k autům a cítí se šťastní a vzrušení, když mají možnost řídit nebo se s auty obklopit.

Termín „petrolhead“ se obvykle používá ve spojení s nadšenci, kteří preferují klasické spalovací motory na benzin nebo naftu. Nicméně, v dnešní době může být termín rozšířen i na ty, kteří mají zájem o elektromobilitu a nové technologie v automobilovém průmyslu.

Powered by Wiki

Back to top button
SLEVOVÉ KÓDY