Best of – kompilace Rallye crashů 2020

rallye_crash_nehody_kompilace
Režim čtení

Rallye… každý si pod tímto pojmem představí něco jiného. Někdo si myslí, že může být závodníkem v rallye hned po tom, co projede bokem pár zatáček na sněhu když jede s kámošema na lyže a někdo zas po tom co projede ,,polňačku” za barákem ,,za tři plnej” 😀

Není rallye jako rallye…

Nicméně realita je trochu jiná. Za nás je rallye jeden z nejodvážnějších automobilových sportů vůbec. Tento sport se dělí stejně jako všechny ostatní na amatérské, nebo na profesionální. Když zavítáme do skupiny profesionální rallye, zůstává občas při pohledu na videa rozum stát. Průjezdy někdy až nesmyslnou rychlostí po těch nejužších a klikatých cestách a ještě k tomu většinou v lese, mezi urostlými stromy, to prostě není pro každý žaludek.

Není to sport pro každého…

V tomto článku Vám přinášíme video, kde se sice většina průjezdů moc nepovedla, ovšem zaujme i člověka, který není čistokrevný fanda tohoto sportu. Věříme že většina nehod a problémů se obešla maximálně s lehkými zraněními, jelikož dnešní předpisy vyžadují většinou bezpečnost posádky na vysoké úrovni.

Kompilace je vytvořená týmem z Chopito Rallye a sestřihy pocházejí především z roku 2020. Hlavně ze států jako jsou: Švédsko, Finsko, Španělsko, Maďarsko, Itálie a Francie.

Přejme příjemnou podívanou a spoustu kilometrů bez nehod 🙂

Líbí se Ti naše tvorba? Potěš nás svou registrací nebo odběrem newsletteru! Můžeš nám pak na našem fóru představit Tvé auto.

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod