Levostranný Nissan Skyline R34 GT-R od Kageki Racing je na prodej!

Režim čtení

Každý koho zajímají JDM vozy bezpochyby slyšel o Nissanu Skyline R34 GT-R. Je považován za jednu z největších legend Japonské automobilové historie. Nemálo tomu také pomohla série filmů Rychle a Zběsile, ve které ho řídil sám, již zesnulý, Paul Walker.

Pokud se zajímáte trošku o JDM scénu u nás v Čechách, určitě jste už slyšeli o firmě Kageki Racing, která se specializuje na servis, úpravy a přestavby vyjímečných Japonských vozů. Rukama jim za těch několik let fungování prošlo několik velmi vzácných kousků, jako například Toyota Supra MK IV, výše zmíněný Skyline GT-R, Nissan Silvia S15 a mnohé další. Firma Kageki Racing se zabývá stavbou závodních speciálů, ale také přestavbou Japonských vozů z pravostranného řízení na levostranné. Nemálo JDM aut se právě v levostranném provedení vůbec nevyrábělo, takže je zapotřebí často velká dávka zkušeností, improvizace a šikovných Českých ručiček. Přestavby z RHD na LHD jsou vždy tak precizně udělány, že kdyby jste nevěděli, že se daný vůz vyráběl pouze RHD, nepřišlo by Vám to na první dojem při pohledu na přestavěné auto ani zvláštní.

Nedávno se právě objevil na prodej nádherný kousek Nissanu Skyline R34 GT-R. Inzerát najdete v TOMTO odkazu. Právě onen kus prošel přestavbou u již několikrát zmíněné firmy Kageki Racing. Volant na levé straně, legendární motor RB26DETT pod kapotou, rok výroby 1999, pouhých 127 000 km najeto v sériovém stavu (bez zásahu tuzingáře). Na první pohled vypadá tato “Godzilla” jako by právě vyjela z továrny automobilky Nissan. Cenovka v tomto případě v přepočtu na České koruny je stanovena na 5 306 510 Kč (209 000 EUR). Pokud se plánujete zbavit pár nepotřebných orgánů nebo máte někde ulitých pár milionů, pospěšte si! Přejeme současnému majiteli úspěšný prodej a ať jde auto hlavně do správných rukou!

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod