Need For Speed UNDERGROUND 2 | Remaster 2022

Čeština‎ Čeština‎ English English Deutsch Deutsch

Kdo by neznal druhý díl kdysi velepopulární hry Need For Speed UNDERGROUND? V roce 2004 kdy byly vydána, výrazně podpořila automobilový boom celkově a hlavně odvětví tuningu společně s o 3 roky starším, tématicky podobným, prvním dílem filmu Rychle a Zběsile. Do konce roku, kdy hra vyšla, se prodalo přes 8 miliónů kopií! Mnoho z nás, kteří v tomto období vyrůstali, chovají v sobě lásku k autům dodnes. Tomu se říká pořádná nostalgie!

Partička fanoušků NFSU2 z Ruska, říkající si ODONATA CINEMA, se rozhodla udělat remasterovaný cinematic, který je vizuálně přepracován do dnešní FULL HD kvality. Za takovou kvalitu by se nemusela stydět kdejaká novodobá hra. Video samotné nemá nic společného s vývojářem hry EA Games a nelze tak čekat, jestli dojde i na remaster hry samotné. Ale nic není nemožné. Poslední dobou se k přepracování grafiky starších titulů uchyluje nejeden vývojář. Ve videu účinkují hlavní ikony z prvních třech dílů Need for Speed.

Pohodlně se usaďte a zavzpomínejte si společně s námi na nezapomenutelnou atmosféru této herní klasiky! Užijte si video!

Ohodnoť článek!
+1
23
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Zdroj
ODONATA CINEMA YouTube
Plánuješ koupi ojetiny? Nekupuj zajíce v pytli! Prověř si její minulost přes CarVertical! CarVertical - Prověření vozu dle VIN nebo RZ
Odebírat
Upozornění u
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button