Need For Speed UNDERGROUND 2 | Remaster 2022

NFSU2_REMASTERED
Režim čtení

Kdo by neznal druhý díl kdysi velepopulární hry Need For Speed UNDERGROUND? V roce 2004 kdy byly vydána, výrazně podpořila automobilový boom celkově a hlavně odvětví tuningu společně s o 3 roky starším, tématicky podobným, prvním dílem filmu Rychle a Zběsile. Do konce roku, kdy hra vyšla, se prodalo přes 8 miliónů kopií! Mnoho z nás, kteří v tomto období vyrůstali, chovají v sobě lásku k autům dodnes. Tomu se říká pořádná nostalgie!

Partička fanoušků NFSU2 z Ruska, říkající si ODONATA CINEMA, se rozhodla udělat remasterovaný cinematic, který je vizuálně přepracován do dnešní FULL HD kvality. Za takovou kvalitu by se nemusela stydět kdejaká novodobá hra. Video samotné nemá nic společného s vývojářem hry EA Games a nelze tak čekat, jestli dojde i na remaster hry samotné. Ale nic není nemožné. Poslední dobou se k přepracování grafiky starších titulů uchyluje nejeden vývojář. Ve videu účinkují hlavní ikony z prvních třech dílů Need for Speed.

Pohodlně se usaďte a zavzpomínejte si společně s námi na nezapomenutelnou atmosféru této herní klasiky! Užijte si video!

Podobné články

Komentáře

          1. jo delají na tom kouknete se na kanal který to tu nahrál video a tam máte gameplay z bety

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod