Opel Astra G coupe Bertone 2.0 Turbo by Adam

Čeština‎ Čeština‎ English English Deutsch Deutsch

S Adamem ze sousedního Slovenska jsem se poznal v Opel klubu díky tomu, že jsem před dvěma roky také vlastnil stejný model vozu. Měl jsem tedy verzi s motorovým označením Z20LET – 140kw (190hp), Adam má o kilowattu více. Nebudu tu rozebírat proč jsem auto prodal, článek má být o „Bertonce“ Adama. Dodnes každopádně na svou Astru vzpomínám v dobrém a pokud by někdo zvažoval koupi „Géčka“ v dvoulitru s turbem, vřele doporučuji! Abych se dostal zpět k tomu, proč se zde rozepisuji.. Jelikož jak jsem v úvodu avízoval, Adama a jeho Astru znám už nějaký čas, rozhodl jsem se jej oslovit a udělat s ním krátký rozhovor a podělit se s Vámi o informace, fotky a videa jeho povozu! Jelikož je Adam současně i fotograf, můžete se podívat na fotky jeho vozu ve FULL HD! Fotky vznikly ve spolupráci s jeho kamarádem, který také fotí a vystupuje na Instagramu pod pseudonymem JendraLow. Pokud jsem Vás dobře navnadil, pokračujte níže k našemu rozhovoru 😉

Ahoj Adame! Na úvod se našim čtenářům představ..

Ahoj, pochádzam zo stredného Slovenska a bývam v Martine. Mám 22 rokov.

Oslovili jsme Tě především kvůli Tvému vozu, řekni nám o něm více..

Jedná sa o Opel Astra (celým názvom Opel Astra Coupe Bertone). Auto vlastním už skoro 3 roky. Astra bola spolupráca s Talianskou firmou Bertone, ročník 2001. Motor, ktorý sa v ňom nachádza je 2.0 Turbo (Benzín). Je to auto, ktoré tak často na našich cestách nevidno a najmä s touto motorizáciou.

Dopřál jsi autu nějaké nadstandardní úpravy? Co je na něm doteď uděláno? Kolik už jsi do auta proinvestoval?

Auto prešlo už niekoľkými úpravami, ale furt je čo vylepšovať. Prešlo kompletnou generálkou motora aj s výmenou turba. Auto má celonerezový výfuk, originál Irmscher EVO STAR 18“ disky, Irmscher prednú masku a aj zadné Irmscher podnárazniky. Auto dostalo komplet podvozok od firmy AP Sportfahrwerke a nastavilo sa na maximálne zníženie. Na aute je aj OPC predný nárazník. Pod kapotou je spravená výstuž motora rovnako aj v kufri. Ďalej menšie drobnosti ako sú nasávacie otvory v kapote a nejaké úpravy interiéru.

Koľko som do auta preinvestoval? Nedá sa to presne povedať ale ako každý petrolhead….veľa 😀 toľko aby priateľka nevedela presne 😀 😀 😀
Auto je momentálne neodladené po úpravách ale je to v pláne.

Co máš s autem v plánu příští rok? Chystáš nějaké úpravy?

Plány do budúcna sú veľké. Plánujem ešte zníženie zadnej časti auta, kompletné ošetrenie spodku auta a zrepasovať komplet nápravy. Ďalej znovu spraviť splitter pod predný nárazník (jeden sa mi už podarilo zničiť :D). Ďalšie úpravy už len také drobnosti ale nikdy neviem čo ma ešte napadne hah.

Je Astra G Bertone Tvým autem snů, nebo časem plánuješ koupi něčeho úplně jiného?

Áno, Bertone coupe bolo jedno z áut mojich snov. A Sny si treba predsa plniť 😛 Auto si zatiaľ nechávam ale ďalšou métou je už len poriadny japonský voz. Sny sú rôzne ale tak ak sa podarí tak Supra, R33 skyline.

Jsi členem nějakého autoklubu? Jsi k vidění s autem na srazech? Pokud ano, tak na kterých?

Som členom autoklubu Opel Team Slovakia. Chodím aj na zrazy a to aj mimo Slovenska. Navštevujem zrazy v Česku, Polsku, Maďarsku.

Máš ještě jiná auta? Používáš Astru jako daily car?

Do nedávna bola Bertone daily. Dosť ma to mrzelo takže som si pred nedávnom zadovážil starú klasiku. Volkswagen Polo Mk2. V súčasnosti je Bertone už len víkendovka a na zrazy.

Děkujeme za Tvůj čas, pokud chceš něco čtenářům vzkázat, s chutí do toho!

Len toľko aby sa nezdávali snov a plnili si ich.

Fotky Adamovy Astry Bertone 2.0 Turbo

Povedený klip Adamovy Astry z myčky

Ohodnoť článek!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Zdroj
Instagram AdamaInstagram JendraLow
Odebírat
Upozornění u
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
dominik88
Uživatel
4. 12. 2019 12:41

Fešná astrule. měl jsem kdysi efkovou astru,tahle vypada moc pěkně

Také se podívej na
Close
Back to top button