Peugeot představuje nové logo! Symbolizuje eleganci a hrdost

Režim čtení

Nynější doba je pro Peugeot poměrně dobrá, protože francouzská automobilka je jedním z globálních lídrů v oblasti elektrifikace. Peugeot taktéž připravuje nový hybridní závodní vůz pro závody Le Mans a tím chce i zaujmout o něco vyšší pozici na trhu než tomu je dnes.

Se založením nové automobilky Stellantis převzal Peugeot v rámci nově vzniklého výrobce spolu s Opelem roli tradiční značky na trhu. Peugeot právě představil své nové logo a identitu automobilky. Seznamte se s historicky jedenáctým logem v pořadí automobilky.

Galerie nového loga Peugeot

Nové a aktualizované logo lva představuje novou vizuální identitu automobilky se zaměřením na minimalismus, větší eleganci a hrdost. Ve výsledku je to ale spíše návrat k logu z 60. let.

Dnes zmiňované logo je už jedenáctým logem v pořadí

Společnost však nepřechází na takzvaný „plochý design“, který je v současné době oblíbený u značek jako BMW a Volkswagen.

K dispozici je také nový nápis Peugeot se zjednodušeným písmem. Nové logo bude přítomno téměř na všem, co souvisí se značkou. Počínaje její online přítomností. Zákaznické weby společnosti mají také nový design, o kterém se říká, že je intuitivnější, jednodušší a pohlcující. Nové logo uvidíte navíc v showroomech, marketingových materiálech, sociálních kanálech atd.

První vůz s novým logem bude 308

Prvním skutečným produktem s novým logem bude nová generace Peugeot 308. Testování modelu na veřejných komunikacích již probíhá, ale znak byl vždy zakryt maskovací fólií. Celý debut kompaktního modelu je naplánován na 18. března 2021, takže to nebude trvat dlouho, než uvidíme nové logo značky zdobící vozidlo.

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod