Podmínky užívání Inzerce

Všeobecné podmínky Inzerce DriveZone.cz

 1. Bezplatná automobilová Inzerce DriveZone.cz je určena pro vše automotive! Cokoliv mimo automobilovou tématiku nebude schváleno! Na schválení inzerátu si vyhrazujeme čas 48 hodin od jeho přidání. O schválení inzerátu budeš informován(a) e-mailem.
 2. Inzerce je bezplatná a může její služby využít každý návštěvník. Po vložení inzerátu se Ti automaticky vytvoří účet pro možnost editace/smazání inzerátu.
 3. Pokud je Tebou nabízené zboží prodané nebo je nabídka již neplatná, prosíme o označení inzerátu jako „Prodáno“ nebo o jeho úplné smazání! Pokud tak učiníš, vyhneš se zbytečným e-mailům nebo telefonátům od případných zájemců. Správu svých inzerátů najdeš v menu Inzerce – Moje inzeráty.

Expirační systém inzerce

 1. Platnost každého inzerátu je nastavená na 180 dní od přidání do naší inzertní databáze.
 2. 3 dny před skončením platnosti inzerátu (před jeho expirací) obdržíš e-mail s upozorněním na nutnost obnovení Tvého inzerátu. Pokud inzerát do těchto tří dní neobnovíš, přestane se zobrazovat veřejnosti.
 3. 3 dny po skončení platnosti inzerátů = po jeho expiraci, dostaneš ještě jeden upozorňovací e-mail na stále možnou obnovu inzerátu v případě, že jsi první upozornění zmeškal(a), přehlédl(a) nebo jsi na obnovu zapomněl(a).
 4. Po uplynutí 185 dní od přidání do databáze je inzerát, který nebyl obnoven, automaticky smazán systémem. Jeho obnova je možná už pouze Adminem. Snaž se ale této situaci vyvarovat a obnov svůj inzerát zavčasu.

Vyhrazujeme si právo Tvůj inzerát neschválit, smazat či upravit pokud:

 1. Daný inzerát nesouvisí nijak s automotive tématikou.
 2. Se prokáže, že daný inzerát působí nedůvěryhodně (jedná se o FAKE).
 3. Pokud obsahuje vulgarismy či jinak porušuje nepsaná pravidla slušného chování.
 4. Je v rozporu s platnými zákony České republiky.
Back to top button

Staň se členem DriveZone komunity!

Pouze přihlášení uživatelé mají přístup ke všem funkcím projektu DriveZone®

SLEVOVÉ KÓDY