Podmínky užívání Inzerce

1. Všeobecné podmínky Inzerce DriveZone.cz

1.1. Bezplatná automobilová Inzerce DriveZone.cz je určena pro vše automotive! Cokoliv mimo automobilovou tématiku nebude schváleno! Na schválení inzerátu si vyhrazujeme čas 48 hodin od jeho přidání. O schválení inzerátu budeš informován(a) e-mailem.

1.2. Inzerce je bezplatná a může její služby využít každý návštěvník. Při vkládání inzerátu máš ve formuláři možnost zaškrtnout možnost pro vytvoření uživatelského účtu po přidání inzerátu. Účet se Ti vytvoří automaticky, není nutné nic dalšího vyplňovat. Z registrovaného účtu je správa inzerátů mnohem jednodušší, takže tuto možnost určitě doporučujeme.

1.3. Pokud je Tebou nabízené zboží prodané nebo je nabídka již neplatná, prosíme o označení inzerátu jako “Prodáno” nebo o jeho úplné smazání! Pokud tak učiníš, vyhneš se zbytečným e-mailům nebo telefonátům od případných zájemců v momentě kdy už je zboží prodané. Správu svých inzerátů najdeš v menu Inzerce – Moje inzeráty.

2. Expirační systém inzerce

2.1. Platnost každého inzerátu je standardně nastavená na 30 dní od přidání do naší inzertní databáze.
2.2. Po uplynutí expirační doby od přidání do databáze je inzerát, který nebyl obnoven, automaticky skryt systémem před veřejností. Jeho obnova je možná ve správě inzerátů na Tvém profilu. Můžeš si vybrat ze tři možností obnovení. Zdarma na dalších 30 dní, za poplatek s TOPováním na dalších 30 dní, za poplatek s prodlouženou platností na 180 dní.

3. Zánik práva na možnost inzerování

Vyhrazujeme si právo Tvůj inzerát neschválit, smazat či upravit pokud:

  1. Daný inzerát nesouvisí nijak s automotive tématikou.
  2. Se prokáže, že daný inzerát působí nedůvěryhodně (jedná se o FAKE).
  3. Pokud obsahuje vulgarismy či jinak porušuje nepsaná pravidla slušného chování.
  4. Je v rozporu s platnými zákony České republiky.
Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod