Právě běží slevová akce na MERCH DriveZone komunity 👥 Stačí při nákupu zadat kód DZ10 pro 10% slevu 🔥 Doprava ZDARMA při objednávce nad 1299,- 🤝

DO OBCHODU 🛒

Despacito zahrané automobily

Svého času byl song Despacito neuvěřitelným hitem a kraloval prvním příčkám všech světových hitparád. Na YouTube byl „Luis Fonsi – Despacito ft. Daddy Yankee“ dokonce nejpřehrávanější song s několika miliardami zobrazení (v tento den přes 8 miliard). Nyní už jej v prvenství předběhl dětský hit Baby Shark s 13 miliardami zobrazení. Písnička jako taková ale není hlavní důvod, proč píši tento krátký článek!

Americká firma, nesoucí název LYFT, specializující se na pronájem motorových vozidel se rozhodla využít tehdejší slávy Fonsiho songu pro reklamní účely. Běžně ne moc uchu lahodící zvuky vydávané automobily se během této veřejné show přeměnily na orchestrální vystoupení! Tato show nebyla nijak nikde předem zveřejněná, jednalo se opravdu o překvapení pro kolemjdoucí a nenechala si ji ujít většina lidí v okolí! Jako reklamní tah tuto show hodnotím velice kladně, takto se dělá dobrý marketing! Užijte si video!

Ohodnoť článek!
+1
2
+1
1
+1
1
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
Odebírat
Upozornění u
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Také se podívej na
Close
Back to top button
SLEVOVÉ KÓDY