FINÁLE soutěže o voucher od MegaDetail.cz

Režim čtení

Ti z Vás, kteří nás sledují na našich sítích si určitě všimli, že jsme na našem Instagramu rozjeli soutěž ve formě vyřazovacího pavouka. Finále se koná právě tady! Zde, na konci tohoto článku, se rozhodne o vítězi celé soutěže! 😎 Finále soutěže končí v ÚTERÝ 12. dubna v 18:00!

EDIT: Vítězem se stává David s Audi S3! Gratulujeme! Brzy zveřejníme interview s ním!

A o co že se vlastně soutěží?

Ve spolupráci s naším partnerem MegaDetail.cz jsme si pro Vás připravili soutěž o voucher v hodnotě 500kč! Voucherů máme samozřejmě více, i ve vyšší hodnotě, ale o ty si zasoutěžíme příště. MegaDetail je obchod specializující se na prodej špičkového detailingového příslušenství všech světoznámých značek. Přes nás u nich můžete už delší dobu nakupovat se slevou -15% na celý nákup. Stačí použít při nákupu náš kód ve tvaru “DZONE“. Ceny mají už tak bezkonkurenční, s naší slevou je to vůbec jiná paráda!

Megadetail_logo-solo

V čem spočívá tato soutěž?

Na náš popud jste nám posílali fotky svých čtyřkolových mazlíků. Z těch jsme vybrali osm kousků, které se utkaly na našem Instagramu mezi sebou formou vyřazovacího pavouka. Finalisté postoupili do VS. battlu přímo sem, na web DriveZone, kde se už hraje o zmiňovaný voucher. Finále soutěže končí v ÚTERÝ 12. dubna v 18:00, kdy bude vyhlášen absolutní vítěz!

Vyber vítěze z našich finalistů! Každý hlas se počítá!

Do finále postoupili _david_tomasek69 a vladimir.zelenka.39. Fotky aut finalistů najdete v galerii níže, hlasovací anketa je pod touto galerií. Pro udělení Vašich hlasů stačí kliknout na fotku Vašeho favorita v anketě. Každý může udělit jeden hlas, který už nelze změnit nebo zrušit.

↓↓↓ FINÁLE ↓↓↓

POZOR! Pro odeslání hlasu Vašemu favoritovi stačí jen kliknout na jeho fotku.
Ať vyhraje ten nejlepší!

Výherce vyhlásíme v dalším článku, možná i spolu s interview, pokud nám ho poskytne. Ať vyhraje ten nejlepší!

Pokud Ti začátek této soutěže unikl, nezoufej. Budou další 🙂 Aby Ti ale už s jistotou nic neuniklo, registruj se na našem webu a získej řadu dalších výhod! Jakých? Přečti si více o výhodách registrace.

Sleduj nás na našich sociálních sítích

Děkujeme našemu partnerovi za odměnu do soutěže!

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod