Výhody registrace

Sociální síť

Jelikož je naší hlavní myšlenkou a cílem sdružovat milovníky aut, vytvořili jsme unikátní sociální síť určenou výhradně pro petrolheady, ve které narazíš na lidi se stejnou zálibou. Můžeš navazovat nová přátelství a s dalšími členy sítě si psát v chatu. Členové sítě DriveZone mohou přidávat statusy, fotky a videa svých aut, ankety, mohou vytvářet různé skupiny nebo se k již vytvořeným přidávat. Pokud Tě něčí obsah zaujal, můžeš ho odebírat.

Fórum

K výhodám registrovaného uživatele patří plný přístup do komunitního fóra, možnost vytvářet témata, psát ve všech vláknech příspěvky a hlasovat v jejich anketách. Můžeš se taktéž pochlubit svým vozem v sekci fóra zvané ShowRoom.

Registrovaný uživatel může komentovat články a všechny ostatní příspěvky. Komentáře je také možné “lajkovat” v případě, že se Vám komentář líbí a máte stejný názor či “dislajkovat” v případě opačném.

Kalendář autosrazů

Nejen srazy, ale všechny automotive události z celé ČR v jednom kalendáři! Náš kalendář událostí navíc disponuje notifikační funkcí. Jakožto registrovaný člen můžeš přidávat do našeho kalendáře události i Ty! S naším kalendářem Ti už žádný zajímavý sraz neunikne!

Inzerce

Jakožto registrovaný uživatel máš také možnost plně využít služeb a funkcí naší bezplatné inzerce. Náš web navštěvují převážně autíčkáři, se kterými si při prodeji budeš určitě rozumět více než s někým, kdo má auto pouze jako dopravní prostředek. Něco sháníš nebo chceš prodat? Přidej inzerát!

Odměnový systém

Naše aktivní členy odměňujeme za aktivitu na webu naší vlastní měnou zvanou “DriveCoin“. Chceš se o ní dozvědět více? Přečti si o našem systému odměn ZDE.

Plány na rok 2024?

  1. Vlastní mobilní aplikace pro naši sociální síť
  2. Vlastní serverovna pro stále rostoucí projekt sociální sítě
  3. Náš první oficiální komunitní sraz
  4. Spuštění systému odměn za aktivitu na našem webu
  5. Spuštění e-shopu s naším merchem

Zaujala Tě naše vize? Staň se součástí našeho příběhu! Registruj se!

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod