Výhody registrace

Sociální síť

Jelikož je naší hlavní myšlenkou a cílem sdružovat milovníky aut, vytvořili jsme unikátní sociální síť určenou pouze pro petrolheady, ve které narazíš na lidi se stejnou zálibou. Můžeš navazovat nová přátelství a s dalšími členy sítě si psát v chatu. Členové sítě DriveZone mohou přidávat statusy, fotky a videa svých aut, mohou vytvářet různé skupiny nebo se k již vytvořeným přidávat. Pokud Tě něčí obsah zaujal, můžeš ho odebírat.

Fórum

K výhodám registrovaného uživatele patří plný přístup do komunitního fóra, možnost vytvářet témata, psát ve všech vláknech příspěvky a hlasovat v jejich anketách. Můžeš se taktéž pochlubit svým vozem v sekci fóra zvané ShowRoom.

Registrovaný uživatel může komentovat články a všechny ostatní příspěvky. Komentáře je také možné „lajkovat“ v případě, že se Vám komentář líbí a máte stejný názor či „dislajkovat“ v případě opačném.

Kalendář autosrazů

Nejen srazy, ale všechny automotive události z celé ČR v jednom kalendáři! Náš kalendář událostí navíc disponuje notifikační funkcí. Registrovaní uživatelé dostávají upozornění týkající se nově přidaných automobilových událostí emailem. S naším kalendářem Ti už žádný zajímavý sraz neunikne!

Inzerce

Jakožto registrovaný uživatel máš také možnost plně využít služeb a funkcí naší bezplatné inzerce. Náš web navštěvují převážně autíčkáři, se kterými si při prodeji budeš určitě rozumět více než s někým, kdo má auto pouze jako dopravní prostředek. Něco sháníš nebo chceš prodat? Přidej inzerát!

Plány na rok 2022?

  1. Vlastní mobilní aplikace pro naši sociální síť
  2. Náš první oficiální komunitní sraz
  3. Spuštění systému odměn za aktivitu na našem webu
  4. Spuštění e-shopu s naším merchem

Zaujala Tě naše vize? Staň se součástí našeho příběhu! Registruj se!

Back to top button