Sociální síť a Magazín pro petrolheady

O projektu DriveZone.cz
Režim čtení

Kdo nebo co je DriveZone?

S trochou nadsázky bychom DriveZone mohli klasifikovat jako sociální síť a magazín s přidruženou početnou komunitou plnou automobilových fanatiků. Máme rádi auta a vše kolem nich.

DriveZone v kostce..

Oficiální vznik projektu se datuje ke dni 20. května 2019. Cílem projektu DriveZone je poskytovat lidem, kteří na náš web zavítají, kompletní informační a zábavní servis ze světa automobilů. Anglické slovní spojení “Drive” a “Zone” se nijak doslovně nepřekládá a není důvod v tom hledat hlubší význam či skrytou myšlenku. Nerozlišujeme se na tábory “nafťáků” nebo “benzíňáků“, ani značka auta pro nás nehraje roli. Každé auto má své kouzlo. To co nás spojuje máme přeci všichni společné. Je to láska k autům. Chceme milovníky aut stmelit a sjednotit do jedné velké komunity.

Žijeme na čtyřech kolech!

Martin Beneš, zakladatel DriveZone.cz

Jaké jsou výhody pro registrované uživatele?

Registrace na našem webu skýtá řadu výhod. Chceš-li vědět více, klikni SEM.

Co vše na DriveZone najdu?

 1. Unikátní Sociální síť určenou výhradně pro petrolheady, ve které narazíš na lidi se stejnou zálibou. Můžeš navazovat nová přátelství a s dalšími členy sítě si psát v chatu. Registrovaní členové mohou přidávat fotky a videa svých aut, mohou vytvářet různé Skupiny nebo se k již vytvořeným přidávat.
 2. Blog s mnoha zajímavými články ke čtení.
 3. Bezplatnou Inzerci, která je zaměřená na cokoliv týkající se automotive odvětví.
 4. DriveZone Wiki, která je rádcem a průvodcem světem motorismu pro všechny.
 5. Diskuzní fórum, do kterého přispívají registrovaní uživatelé. Jako uživatel se můžeš zapojovat do různých diskuzí jako například řešení problematiky poruch vozů, úprav vozů nebo i koupě/prodeje vozů.
 6. Součástí stránek je také Kalendář událostí, kde najdeš veškeré automobilové akce z celé ČR. To ocení hlavně lidé, kteří na takové akce jezdí vyvětrat své čtyřkolové mazlíky a nechtějí složitě vyhledávat takové události na sociálních sítích. V dnešní době, kdy je komunita všech milovníků aut roztříštěná po všech možných stránkách a sítích, je těžké něco zjistit o nadcházejících automobilových událostech a člověk musí prohledat X stránek a X skupin, aby našel co hledá. Cílem našeho kalendáře je to, aby jsi vše co potřebuješ vědět našel právě u nás. Pokud si přihlásíš odběr našich notifikací (modrý zvoneček), budou Ti chodit automaticky upozornění na nově přidané události a změny v událostech do Tvého zařízení.
 7. Další vychytávkou našeho webu je widget Plánovač cest.
 8. Web obsahuje taktéž zábavní sekci s širokou škálou on-line her pro dlouhé chvíle. Její součástí jsou taktéž videa, vtipné fotky, obrázky a meme obrázky.

A co dál?

Do budoucna můžeš očekávat srazy DriveZone komunity, soutěže, video vlogy, odměnový systém s naší vlastní webovou měnou za interakci (aktivity) na našem webu (denní návštěva, přihlášení k účtu, komentáře..), který půjde ruku v ruce s naším e-shopem s našimi produkty/merchem a mnohé další..

Přidej se k nám! Staň se součástí našeho příběhu!

Lidí starajících se o chod projektu, jako je ten náš, není nikdy dost. Jelikož je naší vizí zastřešit spoustu odvětví automobilismu, ať už se jedná o psaní článků, tvorbu videí, udržování kalendáře s automobilovými událostmi nebo pořádání vlastních autosrazů, hodí se nám každá ruka. Chceš se stát členem týmu? Info k náboru do našeho týmu najdeš ZDE.

Nálepky DriveZone

Pokud by jsi nám chtěl(a) pomoci se zviditelnit a dostat se do povědomí širší veřejnosti, můžeš si koupit naši nálepku a nalepit si nás na své auto! Více informací o nálepkách najdeš ZDE. Naše nálepky bývají i součástí námi příležitostně pořádaných soutěží, a tak je možné je získat s trochou štěstí i zdarma.

Přidej si nás na Seznam.cz

DriveZone Magazín

Přidat na Seznam.cz

DriveZone Kalendář

Přidat na Seznam.cz

NewsLetter

Líbí se Ti naše tvorba? Odebírej naše články e-mailem! Pro přihlášení odběru zadej svůj e-mail ZDE.

Důležité milníky

 • 20.5.2019 oficiální vznik projektu
 • 25.5.2019 spuštění testovací webové prezentace
 • 24.8.2019 slavíme 1000 fanoušků na našem FaceBooku
 • 31.10.2019 slavíme 10 000 fanoušků na našem FaceBooku
 • 15.11.2019 stali jsme se partnery AutaVeStylu s.r.o.
 • 1.12.2019 slavíme 1 000 fanoušků na našem Redditu
 • 2.4.2020 slavíme 1 000 odběratelů na našem InstaGramu
 • 20.5.2020 slavíme 1 rok své existence
 • 17.3.2021 na webu pokořen milník 100 000 návštěv celkem
 • 18.5.2021 stali jsme se partnery MuscleCarRental
 • 20.5.2021 slavíme 2 roky své existence
 • 22.7.2021 100 registrovaných uživatelů na našem webu
 • 20.9.2021 spouštíme vlastní sociální síť pro petrolheady
 • 22.9.2021 stali jsme se partnery MegaDetail.cz
 • 21.3.2022 na webu pokořen milník 200 000 návštěv celkem
 • 23.4.2022 slavíme 1 000 odběratelů na našem TikToku
 • 20.5.2022 slavíme 3 roky své existence
 • 16.10.2022 stali jsme se partnery MegaPotisk.cz, spouštíme prodej merche

Podobné články

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod