Aktuálně

Automobilový blog a klub pro petrolheady

Kdo nebo co je DriveZone?

S trochou nadsázky bychom DriveZone mohli klasifikovat jako autoblog či magazín s přidruženou početnou komunitou plnou automobilových fanatiků. Máme rádi auta a vše kolem nich.

DriveZone v kostce..

Oficiální vznik projektu se datuje ke dni 20. května 2019. Cílem projektu DriveZone je poskytovat lidem, kteří na náš web zavítají, kompletní informační a zábavní servis ze světa automobilů. Anglické slovní spojení “Drive” a “Zone” se nijak doslovně nepřekládá a není důvod v tom hledat hlubší význam či skrytou myšlenku. Nerozlišujeme se na tábory “nafťáků” nebo “benzíňáků“, ani značka auta pro nás nehraje roli. Každé auto má své kouzlo. To co nás spojuje máme přeci všichni společné. Je to láska k autům. Chceme milovníky aut stmelit a sjednotit do jedné velké komunity.

Žijeme na čtyřech kolech!

Martin Beneš, zakladatel DriveZone.cz

Jaké jsou výhody pro registrované uživatele?

Registrace na našem webu skýtá řadu výhod. Chceš-li vědět více, klikni SEM.

Co vše na DriveZone najdu?

 • Blog s mnoha zajímavými články ke čtení.
 • Diskuzní fórum, do kterého přispívají registrovaní uživatelé. Jako uživatel se můžeš zapojovat do různých diskuzí jako například řešení problematiky poruch vozů, úprav vozů nebo i koupě/prodeje vozů.
 • Součástí stránek je také kalendář událostí, kde najdeš veškeré automobilové akce – tuning srazy, auto srazy. autosalóny a mnohé další. To ocení hlavně lidé, kteří na takové akce jezdí vyvětrat své čtyřkolové mazlíky a nechtějí složitě vyhledávat takové události na sociálních sítích. V dnešní době, kdy je komunita všech milovníků aut roztříštěná po všech možných stránkách a sítích, je těžké něco zjistit o nadcházejících automobilových událostech a člověk musí prohledat X stránek a X skupin, aby našel co hledá. Cílem našeho kalendáře je to, aby jsi vše co potřebuješ vědět našel právě u nás.
 • Další vychytávkou našeho webu je widget plánovač cest.
 • Web obsahuje taktéž zábavní sekci s širokou škálou on-line her pro dlouhé chvíle. Její součástí jsou taktéž videa, vtipné fotky, obrázky a meme obrázky.

A co dál?

Do budoucna můžeš očekávat recenze automobilů, srazy DriveZone komunity, soutěže, video vlogy, inzerci vozů a dílů, odměnový systém s naší vlastní webovou měnou za interakci (aktivity) na našem webu (denní návštěva, přihlášení k účtu, komentáře..), který půjde ruku v ruce s naším e-shopem s našimi produkty/merchem a mnohé další..

Přidej se k nám! Buď součástí našeho příběhu!

Lidí starajících se o chod projektu, jako je ten náš, není nikdy dost. Jelikož je naší vizí zastřešit spoustu odvětví automobilismu, ať už se jedná o psaní článků, tvorbu videí, udržování kalendáře s automobilovými událostmi nebo pořádání vlastních autosrazů, hodí se nám každá ruka. Chceš se stát členem týmu? Info k náboru do našeho týmu najdeš ZDE.

Nálepky DriveZone

Pokud by jsi nám chtěl(a) pomoci se zviditelnit a dostat se do povědomí širší veřejnosti, můžeš si koupit naši nálepku a nalepit si nás na své auto! Více informací o nálepkách najdeš ZDE. Naše nálepky bývají i součástí námi příležitostně pořádaných soutěží, a tak je možné je získat s trochou štěstí i zdarma.

Sleduj nás také na

NewsLetter

Líbí se Ti naše tvorba? Odebírej naše články e-mailem! Pro přihlášení odběru zadej svůj e-mail ZDE.

Důležité milníky

 • 20.5.2019 oficiální vznik projektu
 • 25.5.2019 spuštění testovací webové prezentace
 • 10.7. 2019 přibrání nové posily do redakčního týmu – Michal “Majkl” Janšta
 • 24.8.2019 slavíme 1000 fanoušků na našem FaceBooku
 • 31.10.2019 slavíme 10 000 fanoušků na našem FaceBooku
 • 1.12.2019 slavíme 1 000 fanoušků na našem Redditu
 • 4.12.2019 dosáhli jsme 100 registrovaných uživatelů na našem webu
 • 2.4.2020 slavíme 1 000 odběratelů na našem InstaGramu
 • 17.3.2021 na webu pokořen milník 100 000 návštěv celkem
Back to top button