Členové projektu DriveZone

Čeština‎ Čeština‎ English English Deutsch Deutsch

Vedení projektu

Zakladatel DriveZone.cz

Martin „BenY“ Beneš, rodák z Východních Čech z malého města Vamberk narozený roku 1992. Je milovníkem vůně spáleného benzínu a pneumatik už několik let. Jeho vášeň k autům probudila série filmů Rychle a Zběsile a s tím spojená hra Need for Speed.

Jeho první auto vůbec byl Opel Astra G 1.6 16V benzín (100hp) ve verzi hatchback, který mu ale po čase po výkonové stránce přestal stačit. Rozhodl se tedy pro koupi ostřejší „Géčkové“ Astry, a to kupé Opel Astra G Coupe Bertone 2.0 Turbo (200hp). Z aut s koncepcí náhonu předních kol je to tak asi vše, co se týká vozů s pohonem zadní nápravy vlastnil BMW E36 325i (200hp) a BMW E46 320D (6-ti kvalt, 110kW/150HP). V únoru 2020 si splnil klukovský sen a dovezl si legendu z 90. let Mitsubishi 3000GT VR4 Twin Turbo (300hp), které s ním s největší pravděpodobností i zestárne.. 🙂

Mezi jeho koníčky mimo auta patří plavání, redaktořina, tvorba videí, výlety s drahou polovičkou a pokec s přáteli.

Jako zakladatel projektu DriveZone se aktuálně stará kompletně o web, sociální sítě, marketing a psaní článků.

BenYho Mitsubishi 3000GT VR4

Spoluzakladatel DriveZone.cz

Michal „Majkl“ Janšta byl přibrán do projektu DriveZone hned na jeho začátku a díky jeho obětavosti a snaze je brán jako spolu-zakladatel projektu. Pochází z Východních Čech, z vesnice Hroška, narozený roku 1992.

K autům se dostal přes otce, který odjakživa auta opravoval i upravoval. Pod rukama v dílně se mu motal sotva co uměl chodit. Majkl se o auta jen nezajímá, ale je to i mechanik a motorář. V roce 2005 až 2010 se věnoval závodně motokárám (kartingu), kde sklidil úspěchy i v mistrovství ČR. Sám má za sebou pár tuningových projektů, jako například Audi S3 1,8T s konečným výkonem 356hp nebo aktuální Volvo C70 MY2000, 2,3T se 330hp – k vidění v našem ShowRoomu. Mezitím se na delší dobu zasekl u svého již ex sedanu Volvo S70 2,5tdi 1999, který vytáhl z kopřiv a udělal z něj opět pohledné auto, v originálním R designu a posazeném na BBS Eudora. S70 je už ale minulostí, v roce 2018 šlo po 9-ti letech vlastnictví do světa k jinému majiteli.

Řídil z dopravních prostředků snad vše co jezdí na benzín nebo naftu, chybí mu už jen okusit letadlo nebo vlak 🙂 V projektu DriveZone začal jako redaktor a postupem času ukázal, že má potenciál se podílet na jeho vedení.

Mezi Majklovy záliby patří mimo auta posilování, adrenalinové sporty a především na prvním místě rodina.

Majklovo Volvo C70 coupé

Chceš se stát naším členem? Všechny potřebné informace o náboru do našeho týmu najdeš ZDE.

Back to top button