Členové projektu DriveZone

Čeština‎ Čeština‎ English English Deutsch Deutsch

Vedení projektu DriveZone.cz

Zakladatel

Martin „BenY“ Beneš, rodák z Východních Čech z malého města Vamberk narozený roku 1992. Je milovníkem vůně spáleného benzínu a pneumatik už několik let. Jeho vášeň k autům probudila série filmů Rychle a Zběsile a s tím spojená hra Need for Speed.

Jeho první auto vůbec byl Opel Astra G 1.6 16V benzín (100hp) ve verzi hatchback, který mu ale po čase po výkonové stránce přestal stačit. Rozhodl se tedy pro koupi ostřejší „Géčkové“ Astry, a to kupé Opel Astra G Coupe Bertone 2.0 Turbo (200hp). Z aut s koncepcí náhonu předních kol je to tak asi vše, co se týká vozů s pohonem zadní nápravy vlastnil BMW E36 325i (200hp) a BMW E46 320D (6-ti kvalt, 110kW/150HP). V únoru 2020 si splnil klukovský sen a dovezl si legendu z 90. let Mitsubishi 3000GT VR4 Twin Turbo (300hp), které s ním s největší pravděpodobností i zestárne.. 🙂

Mezi jeho koníčky mimo auta patří plavání, redaktořina, tvorba videí, výlety s drahou polovičkou a pokec s přáteli.

Jako zakladatel projektu DriveZone se aktuálně stará kompletně o web, sociální sítě, marketing a psaní článků.

BenYho Mitsubishi 3000GT VR4

Spoluzakladatel

Michal „Majkl“ Janšta byl přibrán do projektu DriveZone hned na jeho začátku a díky jeho obětavosti a snaze je brán jako spolu-zakladatel projektu. Pochází z Východních Čech, z vesnice Hroška, narozený roku 1992.

K autům se dostal přes otce, který odjakživa auta opravoval i upravoval. Pod rukama v dílně se mu motal sotva co uměl chodit. Majkl se o auta jen nezajímá, ale je to i mechanik a motorář. V roce 2005 až 2010 se věnoval závodně motokárám (kartingu), kde sklidil úspěchy i v mistrovství ČR. Sám má za sebou pár tuningových projektů, jako například Audi S3 1,8T s konečným výkonem 356hp nebo aktuální Volvo C70 MY2000, 2,3T se 330hp – k vidění v našem ShowRoomu. Mezitím se na delší dobu zasekl u svého již ex sedanu Volvo S70 2,5tdi 1999, který vytáhl z kopřiv a udělal z něj opět pohledné auto, v originálním R designu a posazeném na BBS Eudora. S70 je už ale minulostí, v roce 2018 šlo po 9-ti letech vlastnictví do světa k jinému majiteli.

Řídil z dopravních prostředků snad vše co jezdí na benzín nebo naftu, chybí mu už jen okusit letadlo nebo vlak 🙂 V projektu DriveZone začal jako redaktor a postupem času ukázal, že má potenciál se podílet na jeho vedení.

Mezi Majklovy záliby patří mimo auta posilování, adrenalinové sporty a především na prvním místě rodina.

Majklovo Volvo C70 coupé

Redakce DriveZone.cz

Redaktorka

Raduš Chytrová, mladá slečna z jižních Čech, z okolí Jindřichova Hradce. Narozena roku 2002. Fanynka snížených a rychlých aut a sprintů. K autům se dostala díky kamarádům. Momentálně studuje Obchodní akademii a bude pokračovat na automechanika. Řadí se mezi zastánce benzínových povozů. Někdy v budoucnu by se chtěla zabývat programováním jednotek a výkonovými úpravami aut.

Ve své sbírce má 2 Volkswageny. Golf IV GTI 1.8 T, prozatím v sérii, který je momentálně ve fázi přípravy na lak (fotky budou, až to bude hotové :D) a Golf II 1.3 – k vidění v Showroomu, kterého má spíše na styl. Jednou by si ráda pořídila Volkswagen Corrado či Golf VII R.

Mimo psaní článků ráda opravuje auta, kreslí nebo jezdí na srazy.

Radušky Golf II 1.3

Chceš se stát naším členem? Všechny potřebné informace o náboru do našeho týmu najdeš ZDE.

Back to top button