Členové projektu DriveZone

Czech Czech English English German German

Vedení projektu

Martin „BenY“ Beneš, rodák z Východních Čech z malého města Vamberk narozený roku 1992, je milovník vůně spáleného benzínu a pneumatik už několik let. Jeho vášeň k autům probudila série filmů Rychle a Zběsile a s tím spojená hra Need for Speed. A samozřejmě to umocnilo i jeho první auto 😉 Aktuálně vlastní BMW E46 320D (6-ti kvalt, 110kw/150HP) – ano, i přesto, že má rád vůni benzínu a ne nafty, jezdí aktuálně dieselem. Na jaře roku 2020 by se to mělo změnit pokud si splní dlouhodobý sen o koupi klasiky Audi S4 B5 2.7 twin turbo (faceliftovka). Mimo současný vůz BMW E46 vlastnil i ojedinělé kupé Opel Astra G Coupe Bertone 2.0 Turbo (200hp), BMW E36 2.5i (200hp). Jako první vůz vlastnil Opel Astra G 1.6 16V benzín (100hp) ve verzi hatchback, který mu po čase po výkonové stránce přestal stačit.

Mezi jeho koníčky mimo auta patří plavání, redaktořina, tvorba videí, výlety s drahou polovičkou a pokec s přáteli.

Jako zakladatel projektu DriveZone se aktuálně stará kompletně o web, sociální sítě, marketing, psaní článků a přípravy projektu na oficiální spuštění.

Redakce

Majkl Janšta byl příbrán do projektu DriveZone hned na jeho začátku. Pochází z Východních Čech, z vesnice Hroška, narozený roku 1992. K autům se dostal přes otce, který odjakživa auta opravoval i upravoval. Pod rukama v dílně se mu motal sotva co uměl chodit. Majkl se o auta jen nezajímá, ale je to i mechanik a motorář. V roce 2005 až 2010 se věnoval závodně motokárám (kartingu), kde sklidil úspěchy i v mistrovství ČR. Sám má za sebou pár tuningových projektů, jako například Audi S3 1,8T s konečným výkonem 356hp nebo aktuální Volvo C70 MY2000, 2,3T se 330hp – k vidění v našem ShowRoomu. Mezitím se na delší dobu zasekl u svého již ex sedanu Volvo S70 2,5tdi 1999, který vytáhl z kopřiv a udělal z něj opět pohledné auto, v originálním R designu a posazeném na BBS Eudora. S70 je už ale minulostí, v roce 2018 šlo po 9-ti letech vlastnictví do světa k jinému majiteli.

Řídil z dopravních prostředků snad vše co jezdí na benzín nebo naftu, chybí mu už jen okusit letadlo nebo vlak 🙂 V projektu DriveZone zastává funkci redaktora.

Mezi Majklovy záliby patří mimo auta posilování, adrenalinové sporty a především na prvním místě rodina.

Chcete se stát naším členem? Vše potřebné o náboru do týmu najdete ZDE.

Back to top button
Close
Close