HOMEMADE Rolls-Royce? A z kartonu?!

Vietnamský kutil se rozhodil vyrobit si vlastní Rolls-Royce. Z kartonu. Ano, neděláme si srandu. Je docela běžné, že si automobilový nadšenci skládají papírové modely autíček, ale postavit napodobeninu o skoro životní velikosti pravého vozu Rolls-Royce Boat Tail, to už chce pořádnou dávku entuziazmu. Aby toho nebylo málo, vůz alá „Need for Speed Karton“ je dokonce i pojízdný!

Video vyšlo na YouTube kanále King of Crafts, což je v překladu „Král zručnosti„. Vše začalo s prvním takovým bláznivým projektem na jaře tohoto roku, kdy vyrobil kartonovou repliku Lamborghini Aventador. Borec asi zatoužil po větším luxusu a pohodlí z jízdy, nicméně koncept zůstal beze změny. Konstrukci napodobeniny tvoří posvařované ocelové trubky, nějaké kola z motocyklů, samo-domo volant, hromada kartonu a lepidla na papír.

Níže mrkněte na video! Tvůrce se při výrobě docela vyřádil. Stavba papírové repliky mu zabrala 30 dní. Myslel i na „chromové“ detaily a dokonce i výsuvnou sošku Spirit of Ecstasy, jenž na první pohled reprezentuje většinu luxusních vozů značky R&R. Legenda praví, že pokud ho neodfoukl vítr nebo nezastihl déšť na cestách, tak jezdí dodnes 😀

Ohodnoť článek!
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Zdroj
King of Crafts YouTube
Odebírat
Upozornění u
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button

Staň se členem DriveZone komunity!

Pouze přihlášení uživatelé mají přístup ke všem funkcím projektu DriveZone®

SLEVOVÉ KÓDY