Návštěva Angel Purity Detailing

Audi A6 C5 aktivní pěna
Režim čtení

Navštívil jsem kluky z Angel Purity Detailing v Plzni. Chtěl jsem dopřát trochu lásky svému manažerskému korábu. Řekl jsem si, že si Menežerovic Šestka zaslouží pořádný wellness po těch letech, co mi věrně slouží. Máme čtvrtek osm hodin ráno a já právě předávám Šestku do rukou odborníků.

Společně s Radkem procházíme moje auto a bavíme se o tom, co vše chci nechat udělat. Domluvili jsme se na kompletním vyčištění interiéru včetně skel a kůže. Na závěr se provede jednokrokové leštění. Už od samého počátku jsem hrozně mile překvapený, jak to celé funguje. Radek mi bez jediného zaváhání všechno s radostí vysvětluje. Jde vidět, že si v Angel Purity Detailing zakládají na profesionálním přístupu.

Interiér…

Začalo se hezky od podlahy. Doslova… Proběhlo vysávání podlahového koberce a textilních koberečků. Další na řadě byly kožené sedadla, plasty a dřevěné obložení interiéru. Kožený interiér prošel čistěním a následnou výživou. Taková operace si vyžádala dvě a půl hodiny čistého času. K mému překvapení dostaly trochu lásky i polštářky, které vozím na zadních sedadlech… Nezapomnělo se ani na skla. Poté přišel na řadu zavazadlový prostor. V Angel Purity Detailing mi vypucovali i prostor kolem rezervy, dokonce i samotná rezerva prošla čištěním.

Exteriér…

Menežerovic Šestka nikdy předtím nebyla na leštění. Tohle byla její premiéra. Nutno říct, že si to po 26 letech opravdu zasloužila. Navíc nedávno jsem srazil lesní zvěř. Sehnal jsem sice díly ve stejné barvě, ale leštění bylo opravdu nezbytné. Ještě před zahájením akce jménem leštění jsem byl kontaktován. Volal mi Radek s tím, že během obchůzky kolem mého auta našel další nějaké šrámy a defekty. Ptal se mě jestli o nich vím. Všiml si, že na pár místech se mi odlupuje poslední vrstva laku. Jde o takzvaný bezbarvý lak a během leštění by se to mohlo zhoršit. Takový styl komunikace opravdu oceňuji.

Hoši z Angel Purity Detailing se pustili do prvního mytí. Nejdříve proběhla několikanásobná dekontaminace laku. Tímhle procesem se odstraní nečistoty, které běžným umytím nelze odstranit. Lak nesmí být nijak kontaminovaný ani mastný. Proto se tento proces opakuje několikrát za sebou. Kdyby se lak opravdu důkladně nedekontaminoval, hrozilo by poškrábání laku vlivem pevných nečistot, které by se mohly dostat do leštícího procesu a následně by laku ještě více ublížily. Poté je možné začít s leštěním. V mém případě šlo o jednokrokové leštění. Po leštění se nanesl vosk, aby bylo možné lak zakonzervovat. Lak by měl být zhruba půl roku chráněný před větším množství nečistot. Dostal jsem od kluků detailer s křemíkem v rozprašovači. Takže teď stačí auto jenom opláchnout vodou, usušit a v případě potřeby nanést detailer. Auto by mělo být opět čisté a lesklé.

Výsledek…

V konečném důsledku Menežerovic Šestka neskutečně prokoukla. Celá tahle operace opravdu stála za to. Díky klukům z Angel Purity Detailing si opět mohu užívat svou jedinečnou barvu. Závěrem bych rád poděkoval týmu za skvěle odvedenou práci. Je vidět, že kluky jejich práce baví.

Na kolik to celé vyjde?

Čištění interiéru vychází v rozmezí od 590 Kč do 3290 Kč. Záleží na tom, který z nabízených balíčků si vyberete. Jednokrokové leštění pak vychází na 7000 Kč. Co se týká času, tak v mém případě si to vyžádalo den a půl. Časová náročnost je velmi individuální. Vše se odvíjí od stavu vašeho vozu.

Pokud vás práce Angel týmu zaujala, neváhejte je kontaktovat. Mimochodem, mají i autoservis.

AngelTeam
Adresa: U Domažlické trati, 301 00 Plzeň
Tel.: +420 605 348 423, +420 604 131 734
E-mail: [email protected]
Web: angelteam.cz

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod