Právě běží slevová akce na MERCH DriveZone komunity 👥 Stačí při nákupu zadat kód DZ10 pro 10% slevu 🔥 Doprava ZDARMA při objednávce nad 1299,- 🤝

DO OBCHODU 🛒

Rychle a Zběsile 10 – Návrat ke kořenům?

Série filmů Rychle a Zběsile svým způsobem zasáhla mnoho z nás. Těch, kteří dnes žijí auty. Snad každý mi dá za pravdu když řeknu, že první díly byly ty nejlepší. Za mě osobně díly 1 až 3. Aby ne. Fast & Furious filmy odstartovaly celosvětový fenomén automobilového tuningu a probudily toho pravého petrolheada v mnohých z nás. Trošku tomu dopomohla i éra her Need for Speed, ale o tom zase jindy. Rychle a zběsile 10 (Fast & Furious X, zkráceně také jen Fast X) se za mě zatím tváří už podle dabovaného traileru od Totalfilmu velmi nadějně.

Proč nadějně?

Co si budeme, posledních několik dílů bylo mnohdy zcela odtrženo od reality. Nešlo už ani tak o auta jako taková, ale spíše o často přehnané typicky hollywoodské akční scény plné střílení a létajících aut. Ty tvořily vždy nedílnou součást těchto filmů, ale nic se nemá přehánět. V několika posledních dílech právě tyto scény dominovaly drtivé většině filmového děje. Defakto to jediné, co ve všech dílech tak nějak zůstalo beze změny bylo to, že svou roli v každém filmu hrála rodina okolo Dominica Toretta (Vin Diesel). V Rychle a Zběsile 10 se také dočkáme nové, ač známé tváře. Nováčkem v F&F sérii bude Jason Momoa, kterého nejspíše znáte jako Aquamana z filmů ze studia DC. Další novou tváří bude Torettova babička, kterou ztvární Rita Moreno.

Návrat ke kořenům?!

Po shlédnutí traileru se nemohu zbavit dojmu, že scénáristi nejspíše konečně začali naslouchat zarytým fandům filmů Rychle a Zběsile, a děj filmu se opět vrací ke svým kořenům. Těmi kořeny samozřejmě myslím, že hlavní roli ve filmu budou zastávat opět pouliční závody a nadupané káry! Já osobně se po sakra dlouhé době opět těším na nový díl této filmové série. Nebudu váhat a zajdu si na něj rád do kina.

CZ DABING

EN DABING

A co vy? Jaké máte pocity po shlédnutí traileru?
Zanechte nám komentář pod článkem!

Ohodnoť článek!
+1
9
+1
2
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
1
Odebírat
Upozornění u
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Také se podívej na
Close
Back to top button
SLEVOVÉ KÓDY