Tuning srazy jinde než u nás

srazy_akce_tuning
Režim čtení

Sezóna 2022 se nám pomalu blíží ke svému začátku. Začíná jarní počásko a vyjíždí “letní” vozy. Tím pádem se za chvíli začnou pořádat i srazy ve velkém.

Pojďme se společně naladit na jarní vlnu a kouknout na pár zajímavých srazových videí. Na jednu stranu je mi z toho videa smutno, protože se to ani kapku nepodobá srazům tady u nás v ČR. Ale zase buďme rádi, že se u nás stále něco pořádá.

Poslední dvě sezóny (2020, 2021) byly slabší, co se týkalo takových akcí. Samozřejmě z velké části kvůli viru COVID 19. Věřme, že letos to vše napravíme. Já sama plánuji většinu víkendů navštěvovat nějaké akce a užívat si jara a léta naplno.

Pojďme tedy nahlédnout do blízkého Rakouska. A to přesněji na slavné Wörthersee.

Pokud jste se na Wörthersee ještě nebyli podívat, tak byste to měli napravit. Já sama tam byla několikrát a vždy to stálo za to. Je to tedy z většiny hlavně o značce Volkswagen, ale najdete tam i snad všechny jiné značky. Jen nebudou v tak hojném počtu.

A jak vypadají srazy dále od nás?

Pojďme podívat ještě jinam. Tam to naopak není vůbec o koncernových autech. Konkrétněji na srazy pořádané komunitou CLEAN CULTURE na Floridě.

Pokud o nějaké akci víte a chcete se o ni podělit s ostatními, neváhejte a vložte ji k nám do kalendáře. Naše komunita to jistě ocení.

Do komentáře mi můžete napsat zda jezdíte na české srazy. A jaký je Váš nejoblíbenější.

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod