Alfa Romeo sraz ZA HUMNY + LAMA RALLY VRŠOVKA 2021

Alfa Romeo sraz ZA HUMNY + LAMA RALLY VRŠOVKA 2021

Pořadatel: Lumicars a Alfa Romeo – srazy v ČR i zahraničí
Datum a čas: SOBOTA 10.7. V 9:00 UTC+02
Město/Adresa: Vršovka, 54901 Vršovka
Areál: Zábavní areál ZA HUMNY
Vstupenky: eshop.michanachod.cz/v-e-pro-alfisty/LAMA-RALLY-VRSOVKA-c34_0_1.htm

Vážení příznivci značky Alfa Romeo a sesterských značek FIAT a Lancie , srdečně Vás zveme na setkání těchto krásných Italský vozů do zábavného letního areálu ZA HUMNY ve Vršovce u Nového Města nad Metují 10.7.2021 od 9 hodin ráno.
NA AKCI NENÍ POTŘEBA ŽÁDNÝ COVIDOVÝ TEST!
Program:
Příjezd bude možný už v pátek 9.7. – nocování ve stanu. Stanování bude možné až do neděle.. nahlašte prosím předem.
10.07.2021
9-10 .. příjezd účastníků, registrace
10-12 .. volná zábava, diskuze, ukázka vozidel veřejnosti, občerstvení, seznámení se se soutěžemi, možnost nákupu fans předmětů, olejů a zboží případných sponzorů a partnerů.
12-16 ..start vědomostního a orientačního závodu LAMA RALLY VRŠOVKA.
16-17 – vyhlášení vítězů soutěží včetně hlavní soutěže LAMA RALLYE
18-.23.. volná zábava, diskotéka s DJ KOVI (80-90léta + nejnovější fláky).
od 23.00 .. umírněnější zábava, aby se nerušil noční klid v obci
Sledujte prosím průběžné aktualizace a doplňování informací, prosíme taky případné zájemce o sponzoring, zájemce o využití možnosti nabídky a prodeje svých výrobků a služeb přímo v areálu a také o dobrovolníky nejlépe z okolí HK, Náchoda a Rychnova, kteří by se aktivně chtěli připojit a pomocí s přípravou a realizací srazu a závodu, tak aby nás kontaktovali např. zprávou.
Protože je pro nás důležité vědět včas kolik fanoušků Alfa Romeo se sejde, čím dorazí a jaký mají názor na akci, připravili jsme dvě varianty předplatného, které je spojené s jednoduchým registračním formulářem, ve kterém se vás zeptáme na pár základních informací o Vás, a vozidle Alfa Romeo, případně FIAT, ABARTH nebo Lancia a také o další posádce vozu.
Nejde nám o žádné osobní údaje, ani sběr komerčních dat, ale o to aby jsme měli přehled o počtu lidí, kteří přijedou, o tom zda s vámi přijedou i děti, zda budou posádky kompletní, nebo se budou tvořit až na místě a nějaké návrhy či připomínky, které bychom mohli do programu ještě zapracovat. Na základě těchto údajů zajistíme odpovídající občerstvení, možnost přenocování, zábavu pro děti, volbu trasy a také budeme operovat před sponzory předpokládanou účastí.

V areálu bude zajištěno občerstvení, i zábava pro děti. Možnost přenocování pod stanem by snad taky neměl být problém, případně by bylo možné zajistit v okolí – to bude opět hodně záležet na epidemiologická situace, co bude v té době možné. Každopádně kdo bude chtít nocovat, tak nás kontaktujte a nějak to vymyslíme.

Datum

10. 7. 2021
Událost již proběhla!

Čas

9:00 - 23:55

Odkaz na více informací

VÍCE INFORMACÍ
Kategorie
QR kód

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod