AMERICKÝ DEN SE SRAZEM USA AUTOMOBILŮ

AMERICKÝ DEN SE SRAZEM USA AUTOMOBILŮ

Pořadatel: Westernové městečko Šiklův mlýn
Datum a čas: SOBOTA 23. ČERVENCE 2022 V 10:00
Město/Adresa: Zvole 49, 592 56 Zvole nad Pernštejnem
Areál: Zábavní park Šikland
Web pořadatele: Sikland.cz
Vstupenky možno zakoupit ZDE

Text od pořadatele:
Jeden z nejoblíbenější víkendů na Šiklandu! Poznejte Ameriku na Vysočině! Po celý víkend bude pro účastníky připraven bohatý program v podobě soutěží o hodnotné ceny, celodenního westernového programu s akčním divadlem, westernovou a noční show s ohňostrojem, diskotékou, country kapela, posezením v baru U Hrobníka a mnoho dalšího. Všichni držitelé Amerikaret budou zařazeni do losování o rodinný víkendový pobyt na Šiklandu.

Vstupenkami pro posádku amerického vozu jsou AMERIKARTY, které zahrnují řadu výhod jako například zvýhodněné vstupné, slevu na ubytování, upomínkový předmět a pro registrovanou posádku automobilu ZDARMA tašku s dárky.

Děti od 100 do 140 cm platí vstupné dle platného ceníku.

OBJEDNAT UBYTOVÁNÍ

AMERIKARTY
Základní amerikarta
pro jednu osobu na sobotu, vjezd do areálu, parkovné, upomínkový předmět, vstupné na sobotní program
Cena 510 Kč / osoba – NYNÍ s 15% SLEVOU za 434 Kč

Stříbrná amerikarta
obsahuje vstupné pro jednu osobu od pátku do neděle, vstupné na všechny programy, vjezd do areálu, parkovné, ubytování v kempu ve vlastním stanu pro jednu osobu, památeční motokartu se jménem (jméno uvedeno pouze při objednání do 15.7.2022), nedělní česnečku, upomínkový předmět,
Cena 1470 Kč / osoba – NYNÍ s 15% SLEVOU za 1 250 Kč

Zlatá amerikarta
obsahuje vstupné pro jednu osobu od pátku do neděle, vstupné na všechny programy, vjezd do areálu, parkovné, ubytování v kempu ve vlastním stanu pro jednu osobu, památeční motokartu se jménem (jméno uvedeno pouze při objednání do 15.7.2022), nedělní česnečku, poukázku na stravování v hodnotě 500 Kč, upomínkový předmět
Cena 1870 Kč / osoba – NYNÍ s 15% SLEVOU za 1 590 Kč

Zlatá Amerikarta VIP +
obsahuje vstupné pro dvě osoby od pátku do neděle, 2x vstupné na všechny programy, vjezd do areálu, parkovné, ubytování se snídaní v Hotelovém resortu Šikland pro dvě osoby, 2x památeční motokartu se jmény (jména uvedena pouze při objednání do 15.7.2022), 2x nedělní česnečku, poukázku na stravování v hodnotě 1000 Kč, upomínkový předmět.
Cena 8266 Kč / osoba – NYNÍ s 15% SLEVOU za 7 026 Kč

Kraj:

Datum

23. 7. 2022
Událost již proběhla!

Čas

Celodenní událost

Vstupné

510kč

Odkaz na více informací

VÍCE INFORMACÍ
QR kód

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod