Cars & Food Festival Ostrava

Cars & Food Festival Ostrava 2022

Pořadatel: Luxusní auta CZ/SK, Lower United
Datum a čas: 18. 6. V 9:00 AŽ 19. 6. V 17:00
Město/Adresa: Trojhalí, K Trojhalí, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Areál: Trojhalí Karolina

Text od pořadatele:
Představujeme Vám jedinečnou akci Cars & Food Festival, která bude součástí prestižního automobilového srazu Tuning Show Trojhalí. Těšit se můžete na pestrou nabídků stánků a foodtrucků, kde si budete moct vyzkoušet různá jídla všech stylů a národností.

Jednotlivé prodejce Vám budeme postupně představovat zde na stránce. Jako bonus akci navštíví také známé osobnosti gastro scény nejen z Ostravy a v rámci kuchařské show Vám ukážou pár svých kouzel u sporáku.
Za jedno vstupné budete mít přístup po dobu dvou dnů na tento exkluzivní food festival s doprovodným programem a také neomezený vstup na Tuning Show Trojhalí, kde budou vystavené upravené vozy z celé ČR ale také Polska, Slovenska, Maďarska a Německa.

V rámci Tuning show Trojhalí se můžete těšit na téměř 100 exkluzivních vozů a v rámci Food Festivalu přes 20 různorodých stánků s jídlem. Připraven bude také bohatý doprovodný program, rozhovory, kuchařská show, soutěže o zajímavé ceny pro dospělé i děti, malování na obličej pro děti zdarma a spoustu dalšího.

Vstupné na akci pro oba dva dny:
Běžný návštěvník 200,-Kč
Děti do 12ti let / 120cm vstup ZDARMA
Rodinné vstupné 3 + 1 vstup ZDARMA
Držitelé ZTP vstup ZDARMA

Datum

18. - 19. 6. 2022
Událost již proběhla!

Čas

9:00 - 17:00

Vstupné

200kč

Odkaz na více informací

VÍCE INFORMACÍ
QR kód

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod