CARWARS Opening 2K22

CAR WARS Opening 2022

Pořadatel: Car Wars
Datum a čas: 20. 5. V 15:00 AŽ 22. 5. V 12:00
Město/Adresa: 439 05 Panenský Týnec
Areál: Letiště Panenský Týnec 

Text od pořadatele:
Oficiální a potvrzený termín zahájení sezóny CW akcí na Panenčáku.
Stejně jako každý nový ročník se budeme snažit sraz zase posunout o kus dál, takže se připravte na řadu novinek, které vám, doufáme, udělají radost.

Program akce:
PÁTEK 20. 5.
15:00 OTEVŘENÍ AREÁLU
První auto ve frontě má samozřejmě jako každý rok vstupné zdarma. Upozorňujeme na zákaz dovozu skla do areálu letiště.
17:00 ZAČÁTEK REGISTRACÍ DO VŠECH SOUTĚŽÍ
Registrace probíhají v pořadatelském stanu. Registrujeme účast v Hall of Fame CW, páteční noční sprinty, v sobotu pak měřené printy SMS a Night tuning. Ostatní soutěže se jedou bez předchozí registrace.
18:00 ZAČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
20:00 FRIDAY´S CW PARTY
DJ Kojda + Vašek Pácha & hosté. Exkluzivní choreografie DJ Santy. Ve 23:00 na vás čeká Jay Diesel Show feat. Koukr, Madmar. A stejně jako každý rok – dokud budete pařit – my budeme hrát.
21:00 ŘAZENÍ NA NOČNÍ SPRINTY
22:00 NOČNÍ SPRINT
Důležité upozornění – všichni zájemci o noční sprint podstoupí u nájezdu na ranvej dechovou zkoušku na alkohol. Podmínkou účasti na sprintu je předchozí registrace. Nočních sprintů se mohou zúčastnit jen vozidla s platnou STK a řidiči s řidičským oprávněním.
00:00 POKRAČOVÁNÍ PÁTEČNÍ PARTY

SOBOTA 21. 5.
09:00 ZAČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
09:00 POKRAČOVÁNÍ REGISTRACÍ
09:00 ZAČÁTEK SOUTĚŽÍ DB DRAG
10:00 HALL OF FAME CARWARS 20022
Stejně jako každý rok porota udělí TOP Twenty v kategoriích Street a Pro. Registrace do soutěže pro obě kategorie v pořadatelském stanu. Ředitelem soutěže je Filip Zelenka, což je mezi námi člověk, který CARWARS v roce 2002 zakládal. Pachatel se vrací na místo činu.
Hlavním porotcem soutěže je Tomáš Komár Plechatý. Porota: Michal Sojka, Jiří Pokorný a Petr Musílek.
10:00 CW QUEENS CUP
Nová soutěž pro ženy, dívky, holky i babičky. Jízdy zručnosti a dovednostní soutěže. Soutěží vás bude provázet Vašek Pácha a Lukáš Budaj. Jezdí se zapůjčeným vozem, takže není třeba přejíždět vlastním autem. Prostě taková polštářová bitva pro holky. Pro první tři soutěžící jsou připraveny zajímavé ceny – tankovací karty předplacené na 5, 3 a 2 tisíce korun..
11:00 DOPOLEDNÍ EXHIBICE
13:00 ŘAZENÍ NA MĚŘENÉ SPRINTY
14:00 START MĚŘENÝCH SPRINTŮ SMS
17:00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
Výsledky se budou vyhlašovat jako každý rok na hlavní stage.
18:00 VOLNÝ SPRINT
20:00 TROTLPARÁDA
Letošní přehlídka vyšinutých motoristů prochází také menšími změnami. Hlavní část programu a hodnocení poroty bude probíhat u tribun v prostoru startu sprintu. Ranvej bude tedy otevřena pro vjezd. Jen vás poprosíme o ohleduplné projíždění kolem tribun a hlavně startovací brány. Není tam místa nazbyt. Děkujeme.
20:00 SATURDAY´S HOT PARTY
21:30 NIGHT TUNING
Soutěž v nočním tuningu proběhne jako pokaždé v prostoru HoF. Nezapomeňte se registrovat předem – samolepka na předním skle vám umožní přejet zpět do kempu i po zákazu noční jízdy, který platí od 22:00
23:00 KALI

NEDĚLE 22. 5.
09:00 ZAČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
09:00 CDS DRIFT CHALLENGE V KATEGORII STREET
Pokud se chcete podívat, jaký je rozdíl mezi Gymkhanou a normálním pohárem v driftu, máte možnost během nedělního dopoledne.
14:00 UKONČENÍ CARWARS OPENING 2K22

DOPROVODNÉ PROGRAMY:
VYHLÍDKOVÉ LETY HELIKOPTÉROU
THE ONE FESTIVAL ON TOUR bude probíhat prakticky nonstop na CIRCUS STAGE.
CDS DRIFT ARENA bude v provozu od pátku až do nedělního odpoledne. Pokud vše klapne, můžete se podívat i na největší střelce z kategorie PRO. Věříme, že se ukáži třeba i Marco Zakouřil a Michal Reichert.

VSTUPNÉ NA CARWARS:
Vstupné na CWO 2K22 je 490,- korun na osobu na všechny tři dny. Automobily a další vehikly mají vjezd gratis. V sobotu od 18:00 začíná platit zlevněné vstupné za 350 korun/osoba. Toto vstupné platí až do nedělního odpoledne.
MAZÁNCI: VIP vstupné spolu s ubytováním ve VIP kempu činí 700 korun na osobu. Pokud máte zájem o tento přednostní vstup, sledujte u hangáru šipky směřující VLEVO a najíždějte vjezdem u autodromu.

MOBILNÍ SPRCHY
V prostoru vedle MAZÁNEK kempu bude umístěn kamion s mobilními sprchami. Zájemci o sprchu ať si připraví 50 kaček do obslužného automatu.

UPOZORNĚNÍ PRO ZELENÁČE
Myslete na to, že do areálu CARWARS je přísně zakázáno vnášení SKLENĚNÝCH OBALŮ! Pokud vás security najde v areálu se skleněnou lahví v ruce, okamžitě vás vyvedou ven z letiště.
Druhým pravidlem, které budeme striktně hlídat, je ZÁKAZ NOČNÍ JÍZDY PO 22. HODINĚ. Pokud budete potřebovat odjet po desáté večer, nejprve kontaktujte prvního sekuriťáka, kterého uvidíte. Zajistí vám doprovod na hlavní bránu.

Děkujeme za ohleduplnost a přejeme, ať si první letošní CARWARS užijete a hlavně ve zdraví přežijete.

Datum

20. - 22. 5. 2022
Událost již proběhla!

Čas

15:00 - 12:00

Vstupné

490kč

Odkaz na více informací

VÍCE INFORMACÍ
QR kód

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod