Právě běží slevová akce na MERCH DriveZone komunity 👥 Stačí při nákupu zadat kód DZ10 pro 10% slevu 🔥 Doprava ZDARMA při objednávce nad 1299,- 🤝

DO OBCHODU 🛒
Domů Události CARWARS Opening 2K23
CARWARS Opening 2K23

CARWARS Opening 2K23

Pořadatel: Car Wars
Datum a čas: 19. 5. V 16:00 AŽ 21. 5. V 15:00
Město/Adresa: 439 05 Panenský Týnec
Areál: LKPC – Letiště Panenský Týnec
Web areálu: www.panenskytynec.cz

Text od pořadatele:
Otevření areálu CWO 2K23 je v 15:00
První auto ve frontě má VSTUP ZDARMA!

PLATÍ PŘÍSNÝ ZÁKAZ VNÁŠENÍ SKLA DO AREÁLU!
Již třetím rokem platí přísný zákaz vnášení skleněných lahví do areálu srazu. Panenčák je normální vnitrostátní letiště a piloti prostě mají problém přistávat mezi rozbité lahváče.

REGISTRACE NA NOČNÍ SPRINTY A NIGHT TUNING
Na CW se musíte ZDARMA zaregistrovat, když se chcete zúčastnit nočních sprintů, nebo night tuningu. Registrace probíhají v pátek od 17:00 do 21:00 a v sobotu od 9:00 v pořadatelském stanu.
Po registraci dostanete samolepku, kterou si nalepíte na čelní sklo. Samolepka vás opravňuje k jízdě na soutěž i po zákazu noční jízdy. Nezkoušejte si pro lepku dojet autem po 22:00 – ochranka vás hned uloví.
V celém areálu platí rychlostní omezení na 30 km/h.
Podmínkou účasti na pátečních nočních sprintech je platný řidičský průkaz, platná STK na vozidle a podstoupení dechové zkoušky na alkohol.

EXTRA DŮLEŽITÉ
Na všech našich akcích platí ZÁKAZ NOČNÍ JÍZDY PO 22:00! Pokud potřebujete z letiště odjet po desáté večer, nezkoušejte to. Najděte si prvního pořadatele s vysílačkou, nebo chyťte auto security. Ochranka vás v klidu odvede k výjezdu z areálu…

KLUBOVÉ ZÁBORY
Apelujeme pro váš vrozený smysl pro hygienu a prosíme o to, abyste svůj bordel nechali na hromadě uprostřed záboru, nebo ve sběrném boxu. Díky:)

VSTUPNÉ
Vstupné na akci je 490,- kaček na osobu. Předškolní děti a všichni malí hajzlíci, kteří tak vypadají, mají vstup ZDARMA. Děti do 15 let platí 250,- Kč. ZTP/P mají vstup ZDARMA. V sobotu od 18:00 začíná platit zlevněné vstupné 350,- Kč na osobu. Toto je určeno hlavně pro ty, kteří se chystají na večerní koncert.
Všechna auta, bagry, motorky, kamiony a ostatní vehikly mají vstup ZDARMA!

PROGRAM
PÁTEK 19. 5.
15:00 OTEVŘENÍ AREÁLU
První auto ve frontě má samozřejmě jako každý rok vstupné zdarma. Upozorňujeme na zákaz dovozu skla do areálu letiště.
17:00 ZAČÁTEK REGISTRACÍ DO VŠECH SOUTĚŽÍ
Registrace probíhají v pořadatelském stanu. Registrujeme páteční noční sprinty, v sobotu pak měřené sprinty SMS a Night tuning. Hall of Fame se nově registruje přímo na místě soutěže. Zde se můžete registrovat v kategoriích STREET nebo PRO.
18:00 ZAČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
20:00 FRIDAY´S CW PARTY
DJ Kojda + Dan Rakaczký & hosté. Exkluzivní choreografie DJ Santy.
A stejně jako každý rok – dokud budete pařit – my budeme hrát. Ve 23:00 na vás bude čekat letošní překvapení – strhující show Crazy Goddess:)
21:00 ŘAZENÍ NA NOČNÍ SPRINTY
22:00 NOČNÍ SPRINT
Důležité upozornění – všichni zájemci o noční sprint podstoupí u nájezdu na ranvej dechovou zkoušku na alkohol. Podmínkou účasti na sprintu je předchozí registrace. Nočních sprintů se mohou zúčastnit jen vozidla s platnou STK a řidiči s řidičským oprávněním.
00:00 POKRAČOVÁNÍ PÁTEČNÍ PARTY

SOBOTA 20. 5.
09:00 ZAČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
09:00 POKRAČOVÁNÍ REGISTRACÍ
09:00 ZAČÁTEK SOUTĚŽÍ DB DRAG
10:00 HALL OF FAME CWO 2K23
Stejně jako každý rok porota udělí TOP Twenty v kategoriích Street
a Pro. Registrace do soutěže pro obě kategorie v pořadatelském stanu. Ředitelem soutěže je Filip Zelenka, což je mezi námi člověk, který CARWARS v roce 2002 zakládal. Pachatel se vrací na místo činu.
Hlavním porotcem soutěže je Tomáš Komár Plechatý. Porota: Michal Sojka, Karel Nevstával, Petr Musílek, Láďa Candra a Ondřej Balvín.
10:00 CW DEMOLITION DERBY
Novinka letošních CARWARS. Demoliční derby, kde budou v aréně měřit síly válečníci, proti kterým je Mad Max normální nudlánek. Bojovat se bude vyřazovacím způsobem do poslední kapky chladící kapaliny a motorového oleje. Přijďte povzbudit svoje favority a abyste si neošoupali nožičky, bude k aréně během dne zajíždět také CW Partybus.
11:00 DOPOLEDNÍ EXHIBICE
13:00 ŘAZENÍ NA MĚŘENÉ SPRINTY
14:00 START MĚŘENÝCH SPRINTŮ SMS
17:00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
Výsledky se budou vyhlašovat jako každý rok na hlavní stage.
18:00 VOLNÝ SPRINT
20:00 TROTLPARÁDA
Letošní přehlídka vyšinutých motoristů prochází také menšími změnami. Hlavní část programu a hodnocení poroty bude probíhat u tribun v prostoru startu sprintu. Ranvej bude tedy otevřena pro vjezd. Jen vás poprosíme o ohleduplné projíždění kolem tribun a hlavně startovací brány. Není tam místa nazbyt. Děkujeme.
20:00 SATURDAY´S HOT PARTY
21:30 NIGHT TUNING
Soutěž v nočním tuningu proběhne jako pokaždé v prostoru HoF. Nezapomeňte se registrovat předem – samolepka na předním skle vám umožní přejet zpět do kempu i po zákazu noční jízdy po 22. hodině.
23:00 ŠAFY
Při výběru letošního interpreta na sobotní party jsme sáhli, jak by řekl mistr Pohlreich, do trochu jinýho hrníčku. Daniel Šafařík definuje sám sebe jako vynálezce a propagátora hudebního stylu, kterému říká autorap. Je to autíčkář tělem i duší a takovejhle týpek prostě na CARWARS nesmí chybět…

NEDĚLE 20. 5.
09:00 ZAČÁTEK VOLNÝCH SPRINTŮ
09:00 CDS DRIFT CHALLENGE V KATEGORII STREET a PRO3
Pokud se chcete podívat, jaký je rozdíl mezi Gymkhanou
a normálním pohárem v driftu, máte možnost během nedělního dopoledne.
14:00 UKONČENÍ CARWARS Opening 2K23

DOPROVODNÉ PROGRAMY:
VYHLÍDKOVÉ LETY HELIKOPTÉROU
Vyhlídkové lety startují z prostoru severně od hlavní stage. Vyčkejte prosím výzvy personálu ke vstupu do prostoru přistávací plochy.

THE ONE FESTIVAL ON TOUR
Bude probíhat prakticky nonstop na CIRCUS STAGE.

CDS DRIFT ARENA
Aréna je v provozu od pátku až do nedělního odpoledne. Budou na vás čekat soutěže v Gymkhaně i klasickém driftu, můžete vidět jezdce z kategorií STREET a PRO3.

VSTUPNÉ NA CARWARS
Vstupné na CW 2K22 je 490,- korun na osobu na všechny tři dny. Automobily a další vehikly mají vjezd gratis. V sobotu od 18:00 začíná platit zlevněné vstupné za 350 korun/osoba. Toto vstupné platí až do nedělního odpoledne.

MAZÁNCI: VIP vstupné spolu s ubytováním ve VIP kempu činí 750 korun na osobu. Pokud máte zájem o tento přednostní vstup, sledujte u hangáru šipky směřující VLEVO a najíždějte vjezdem u autodromu.

UPOZORNĚNÍ PRO ZELENÁČE
Myslete na to, že do areálu CARWARS je přísně zakázáno vnášení SKLENĚNÝCH OBALŮ! Pokud vás security najde v areálu se skleněnou lahví v ruce, okamžitě vás vyvedou ven z letiště.
Druhým pravidlem, které budeme striktně hlídat, je ZÁKAZ NOČNÍ JÍZDY PO 22. HODINĚ. Pokud budete potřebovat odjet po desáté večer, nejprve kontaktujte prvního sekuriťáka, kterého uvidíte. Zajistí vám doprovod na hlavní bránu.

Děkujeme za ohleduplnost a přejeme, ať si první letošní CARWARS parádně užijete! 🙂

Datum

19. - 21. 5. 2023
Událost již proběhla!

Čas

16:00 - 15:00

Vstupné

490kč
VÍCE INFORMACÍ

QR kód události

QR Code

Předpověď počasí

Praha, Česká republika
-1°
Sněžení
07:3816:03 CET
Pocitově: -3°C
Vítr: 6km/h N
Vlhkost: 93%
Tlak: 1004.4mbar
UV index: 0
SONEPOÚTST
-2°C / -8°C
-2°C / -11°C
-4°C / -7°C
-1°C / -3°C
0°C / -5°C
Odebírat
Upozornění u
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button
SLEVOVÉ KÓDY