Coffee Meet #8

Coffee Meet #8

Pořadatel: South Bohemia Cars Club
Datum a čas: ČTVRTEK 28. DUBNA 2022 V 17:00
Město/Adresa: Dolní Třebonín 280, 382 01 Dolní Třebonín
Areál: Original Afrika

Text od pořadatele:
Na Coffee Meetech se scházíme poklábosit o autech, kávě a všem možném. Pokaždé dorazí někdo nový, a tak je stále co probírat. A mezitím třeba okukovat zajímavé stroje. ☕
Tentokrát nám snad konečně vyjde počasí, věříme tomu.
South Bohemia Cars Club je mladý klub ještě mladších petrolheadů, kteří mají každý trochu jiný náhled na věc. Třeba se neshodnou na tom, jestli pádla řazení patří na volant, nebo na sloupek řízení.
K hluboké debatě o podobně životně důležitých věcech, ale i důležitějších a naprosto bezvýznamných, zveme všechny příznivce k šálku jedné z nejlepších káv v Jihočeském kraji – Original Afrika v Dolním Třeboníně. Čím přijedete, je úplně jedno – jediné, co potřebujete k účasti, je zájem o auta a svět kolem nich. 🚗

❌ Abychom se tu ale mohli sejít i příště, prosíme vás o dodržování pár jednoduchých pravidel: žádné gumování, túrování motorů či nepřiměřeně rychlá jízda parkovištěm. Prostě, chovejme se jako lidi.
❌ Pokud přijíždíte ze směru od Českého Krumlova, prosíme o respektování dopravního značení a otočení se na 200m vzdálené křižovatce u STK. Děkujeme.

Datum

28. 4. 2022
Událost již proběhla!

Čas

Čas ukončení je orientační
17:00 - 22:00

Odkaz na více informací

VÍCE INFORMACÍ
QR kód

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod