D&A Jeseníky 3/24

Třídenní akce pro pravé vyznavače auto a milovníky řízení. Tentokrát začínáme v Jeseníkách a máme pár posledních míst.

Více info a rezervace ZDE👇

https://www.driveandadventures.cz/jeseniky/

Touto lokalitou jsme vždy projížděli uprostřed sezóny a došli jsme k závěru, že si kouzelné silnice v Jeseníkách zaslouží termín bez dovolenkářů. Proto jsme se rozhodli odstartovat sezónu 2024 právě tady!

Jeseníky a jejich Červenohorské sedlo zná téměř každý. My Vás zavedeme na místa, o kterých jste ani netušili.

Minulý rok jsme se vyřádili na kopci Laudon, kde se jezdí i závody do vrchu. Tento kopec nabízí ostré i táhlé zatáčky. Celá trasa je krásně přehledná a budeš se tam cítit jako ryba ve vodě. Jeseníky bez Šternberského kopce? To by nebylo ono. Už teď jsme ti prozradili tři úžasné silnice a to je jen začátek.

Nesmí chybět ani večerní grilovačka, takže hladovět nebudeš. Večerní simulátory nás nažhaví na noční touge, která je nedílnou součástí každého víkendu.

Přijeď vyzkoušet akci, která je jak stvořená pro pravého petrolheada!

Megadetail_logo-solo
MEGA sleva -15% s kódem DZONE na všechnu autokosmetiku světových značek.

Datum

15. - 17. 3. 2024
Událost již proběhla!

Čas

16:00 - 12:00

Vstupné

3,200kč

Odkaz na více informací

VÍCE INFORMACÍ

Lokalita

Karlov pod Pradědem
Wellness centrum Kamzík, Karlov pod Pradědem, 793 36 Malá Morávka
Webová stránka
https://www.hotelkamzik.cz/
Telefon
+420 554 721 170

Kategorie

Organizátor

Drive & Adventures
Telefon
+420 724 298 459
E-mail
[email protected]
Webová stránka
https://www.driveandadventures.cz/

Účastníci události

Nebyl nalezen žádný účastník!

Předpověď počasí

Slabý déšť
Slabý déšť
12 °C
Vítr: 10 km/h
Vlhkost vzduchu: 96 %
Pocitově: 11 °C
X
QR kód

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod
×

Přihlášení

NEBO
Registrovat