IV. setkání přátel projektu 90s CZECH ROADS

Pořadatel 90s CZECH ROADS – divoké automobilové devadesátky
Datum a čas: 2. 7. V 10:00 AŽ 3. 7. V 3:00
Město/Adresa: Zátopkova, 169 00 Praha 6-Strahov
Areál: Autokino Strahov

Text od pořadatele:

Ano, je to tak, přátelé…
2. července letošního roku dojde k dalšímu setkání milovníků devadesátých let a to opět v AUTOKINĚ STRAHOV. Stejně, jako minule, jsme se rozhodli, že setkání začne už od 10. hodinny ranní. Strávíme tedy spolu celý den! Tak, jako vždy NEZÁLEŽÍ NA TOM, V ČEM PŘIJEDETE. Je jedno, jestli přijedete starým autem s novými značkami nebo autem novým. Klidně přijeďte na kole nebo autobusem, důležití jste vy a to, že se spolu uvidíme. Přijít můžete kdykoli v průběhu dne.

VSTUPNÉ je 100 Kč/osoba – v ceně vstupného je promítání filmu, vstup na večerní party a možnost přespání na místě po večerní zábavě (v autě či pod širákem).

PROMÍTÁNÍ FILMU
Bude pro vás nachystáno promítání kultovního českého filmu z 90. let – DĚDICTVÍ ANEB KURVAHOŠIGUTNTÁG.
Prostor autokina dodá zážitku ze zhlédnutí jistě nový rozměr. Promítání filmu bude od 20:00.

OBČERSTVENÍ A TOALETY
V prostoru autokina je možné se plnohodnotně občerstvit. Menu naleznete zde. V prostoru kina jsou taktéž k dispozici toalety. Prosíme vás, abyste si neobjednávali vlastní jídlo přes kurýrní služby – Dáme Jídlo / Bolt Food atp. do prostor autokina.

90s MECHECHE
Tentokrát jsme pro vás připravili devadesátkovou párty.
O hudbu se během dne i večera postará DJ Tekláč, který vystupuje v rámci charitativního projektu Be Active – během akcí vede sbírku na dětské domovy. Tekláč hraje hlavně z vinylu, takže si užijete pravou, nefalšovanou devadesátkovou zábavu. Zároveň mohu potvrdit, že bar Autokina bude fungovat až do 2. – 3. hodiny ranní.

ZÁVĚREM
Pevně doufám, že nám vyjde počasí a budeme se moci setkat bez deštníků a pláštěnek. Věříme, že setkání bude skvělý zážitek, jako v minulých letech.  Těšíme se na vás!

Kraj:

Datum

2. - 3. 7. 2022
Událost již proběhla!

Čas

10:00 - 3:00

Vstupné

100kč

Odkaz na více informací

VÍCE INFORMACÍ
QR kód

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod