Jedu & Nevím Kam??? – Expedice Vokurka 4/24

Áhoj,

na víkend 13. – 14. dubna jsme pro Vás nachystali přibližně 350 km cestovní zábavy. Takovou malou expediční rozcvičku. Cesta vede převážně po českých silnicích, nicméně se podíváte do 3 dalších republik. Cestou navštívíte rozhledny, technické i přírodní památky, historické objekty a zbude i trochu prostoru na skopičiny. Principem výletu je, že celou dobu vlastně nevíte, kam jedete. Trasy většinou vedou po nefrekventovaných silnicích a zemědělských cestách. Na spaní máme domluvenou louku s epesním výhledem, no kolem je i dost penzionů.

Výlet můžete absolvovat v autě, karavanu, vzducholodi, na motorce nebo na kole. Protože nás ale čeká dost objevování, doporučuju motorizovaný silniční dopravní prostředek. Po terénu se výjimečně jezdit moc nebude, takže není problém vzít mamčin minivan. Ovšem pár dobrovolných offroad úseků (40 km) jsme vám přecejen nachystali. Vyrážíme z Brna a konec bude v Jihomoravském kraji kolem 4 odpoledne, takže večerní zprávy stihnou i lidi z Ústí.

!!! Na akci je nutné se registrovat ve formuláři!!! (https://forms.gle/evYqEeBNbBZvB6CF8) do 25. března. Součástí registrace je tištěný roadbook, nálepky, společné spaní na louce a oběd v cíli pro 2 (vege verze či další porce indivuduálně). Cena je 567,- plus-mínus další porce jídla.

Páčko

Datum

13. - 14. 4. 2024
Událost již proběhla!

Čas

10:00 - 17:00

Vstupné

567kč

Odkaz na více informací

VÍCE INFORMACÍ

Lokalita

Brno
okres Brno-město, Jihomoravský kraj, Česko

Organizátor

RoadVenture Rally
Telefon
+420 703 642 430
E-mail
[email protected]
Webová stránka
FaceBook

Předpověď počasí

Jasno
Jasno
0 °C
Vítr: 9 km/h
Vlhkost vzduchu: 74 %
Pocitově: -4 °C
X
QR kód

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod