Revilo Ride II. 2022

Pořadatel: Revilo Auto Hradec Králové
Datum a čas: NEDĚLE 24.9.2022 od 8:00
Město/Adresa: Polygon Hradec Králové, Piletická 529, Věkoše, 503 41 Hradec Králové
Areál: Polygon Hradec Králové
Web pořadatele: www.reviloshop.cz

Text od pořadatele:
Zdravíme všechny naše příznivce, zákazníky a přátele. Termín REVILO Ride II. se blíží – na poslední zářijovou sobotu jsme opět celý hradecký Polygon Hradec rezervovali jen pro vás a pro nás. Vstupné se žádné neplatí. Vjezd i vstup je pro všechny zdarma!

Pro jistotu připomínáme termín – sobota 24. září a tímto spouštíme, stejně jako vloni, VIP pozvánky s místem na asfaltové ploše.

Kapacita asfaltového stání je omezená, mačkat se určitě nikdo se svým autem nechce, zato chceme mít všichni možnost prohlédnout si to pěkné. Proto chceme vybrat ta nejzajímavější auta, kterým na hlavní ploše rezervujeme bezpečné parkovací místo. Máš upravené auto? Slušný disky? Jsi hodně nízko ať už na staticu nebo na vzduchu? Nebo máš hodně koní pod kapotou? Zkrátka je tvoje auto něčím zajímavé a výjimečné? Pošli nám alespoň jednu aktuální fotku svého auta na e-mail [email protected] a pokud Tě vybereme, pošleme ti emailem VIP vjezdovou kartu a zaparkuješ na asfaltovém place. Pro všechny ostatní je samozřejmě dostatek míst k parkování na rovné travnaté ploše taktéž v areálu polygonu. Vítaní jste všichni! Vybrané kousky budeme postupně zveřejňovat na IG a FB abyste věděli, na co se můžete těšit.

Ti kteří navštívili REVILO Ride I. už vědí. Pro všechny ostatní:
koncept akce je jednoduchý – pohodové setkání pěkných, zajímavých a upravených aut a k tomu nějaký ten spálený benzín a pneumatiky. Budeme driftovat, ve dvojicích poměřovat zrychlení a pokud budeš mít chuť a odvahu, posadíme tě na místo spolujezdce. Na polygonu bude ozvučení, DJ a moderátor, stánek s občerstvením chybět nebude, připravujeme doprovodný program. Budeme měřit hlasitost výfuku, možná přijede i nějaký zajímavý host. Stejně jako minulý rok – stres, nervy a okousané nehty nechte doma, důležité je, abychom si sobotu užili. Prostě v sobotu 24.9. hoďte starosti za hlavu a na polygon dojeďte pouze s naším heslem: Enjoy the ride!

Orientační časový harmonogram REVILO Ride II:
9:00 otevření brány Polygonu – možnost začít najíždět do areálu
10:00 truck stage – oficiální zahájení akce
10:15 exhibiční drifty – možnost drift taxi
11:00 battly ve zrychlení, zúčastnit se může
kdokoliv. Při velkém zájmu budeme regulovat počet aut.
11:45 exhibiční drifty – možnost drift taxi
12:30 battly ve zrychlení, zúčastnit se může kdokoliv. Při velkém zájmu budeme regulovat počet aut.
13:15 truck stage – měření hlasitosti výfuku – zúčastnit se může kdokoliv, o vítězi rozhodují návštěvníci a vítěz obdrží věcnou cenu
14:15 battly ve zrychlení, zúčastnit se může kdokoliv. Při velkém zájmu budeme regulovat počet aut.
14:45 exhibiční drifty – možnost drift taxi
15:15 finálové battly ve zrychlení – 10-12 finalistů, neporažený obdrží věcnou cenu.
—:— při časovém posunu celého dne, pokud zbyde čas – exhibiční drifty – možnost drift taxi
16:00 oficiální ukončení akce

UPOZORNĚNÍ: driftovací auta pro exhibiční driftování a drift taxi máme předem vybraná, navštěvníci se svými auty nedriftují!

Datum

24. 9. 2022
Událost již proběhla!

Čas

Čas ukončení je orientační
8:00 - 19:00

Odkaz na více informací

VÍCE INFORMACÍ
QR kód

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod