Tuning show Trojhalí 2022

Tuning show Trojhalí 2022

Pořadatel: Sníženo.czBenzín v Krvi
Datum a čas: 18. 6. V 9:00 AŽ 19. 6. V 17:00
Město/Adresa: Trojhalí, K Trojhalí, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Areál: Trojhalí Karolina
Registrace: lowerunited.cz/trojhali/registrace/

Text od pořadatele:
Tuning show Trojhalí je zpátky a tentokrát ještě větší, než kdykoliv předtím! Již tradičně třetí víkend v červnu se Ostrava promění v centrum tuningu a krásných aut z celé ČR a zahraničí. Jelikož nám restrikce poslední dobou nedovolily akci uspořádat, sbírali jsme síly, nápady, fantazii a energii, abychom z následujícího ročníku mohli udělat něco, co tady ještě opravdu nebylo!

Těšit se můžete na výběr nejzajímavějších a upravených vozů z domácí i zahraniční scény, ale také bohatý doprovodný program, zajímavé hosty a mnoho dalšího. Vše Vám postupně rádi budeme odhalovat na našich stránkách a také zde v události. Připojte se do této události, ať Vám nic neunikne.
Jako bonus pro Vás připravujeme také zpestření v podobě venkovního Cars & Food Festival, jehož patronem je ostravský šéfkuchař David Valíček. Takže si poznačte datum a držme si palce, abychom si v červnu mohli po dlouhé době opět užít jedinečnou akcí v industriálním prostředí ostravského Trojhalí.

🚗 VJEZD VOZEM NA VÝSTAVNÍ PLOCHU: Pokud chcete svůj vůz vystavit v hale je nutné se předem registrovat na www.lowerunited.cz/trojhali/

⛔️ DŮLEŽITÉ INFORMACE ⛔️
Vstup na akci je na vlastní nebezpečí a zakoupením vstupenky souhlasíte s provozním řádem akce a že budete poslouchat pokyny pořadatelů.
1. Maximální povolená rychlost v areálu je 5km/h
2. V areálu dbejte zvýšené opatrnosti
3. V areálu je přísně zakázáno pálení pneu (burnout)
4. Prosíme rodiče aby byli opatrní na své děti a nenechávali je mezi auty samotné pobíhat
5. Psi jsou povolení, ale s ohledem na hluk a další okolnosti je velmi nedoporučujeme brát s sebou
6. Z akce se pořizují fotografické a video záznamy, které slouží k následným marketingovým účelům a použití na sociálních sítích, zakoupením vstupenky s tímto souhlasíte. Vstupem na akci prohlašujete, že se cítíte zdravotně v pořádku, nejste infekční ani jinak rizikoví pro ostatní účastníky akce.

Datum

18. - 19. 6. 2022
Událost již proběhla!

Čas

9:00 - 17:00

Vstupné

200kč

Odkaz na více informací

VÍCE INFORMACÍ
QR kód

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod