Davidova Audi S3 8P v barvě Imola Yellow

Režim čtení

Kdo nás alespoň trošku sleduje tak si určitě všiml, že minulý týden vrcholilo finále naší soutěže o 500kč voucher od našeho partnera MegaDetail. Jak celá soutěž probíhala se můžete dočíst v tomto článku. Absolutním vítězem hlasovací soutěže se stal David Tomášek spolu se svou Audi S3 8P, který byl tak hodný a poskytl nám interview týkající se jeho auta. Jak k Audi přišel? Jakými úpravami auto prošlo? Chceš-li se dočíst více, níže najdeš celé interview!

Ahoj Davide! Na úvod se našim čtenářům trošku představ..

Jmenuju se David Tomášek pocházím z Budislavi malá vesnice kousek od Litomyšle a plním si svoje sny. Je mi 24 let. Auta už mám rád od mala stejně jako každý malý kluk bych řekl. Momentálně ale bydlím v Ústí nad Orlicí kde je možné mě vidět s mojí S3. Pracuji ve Škoda Auto v Kvasinách. Mezi moje koníčky a záliby patří převážně auta a cestování.

Tvoje Audi S3 je vskutku pěkné auto! Což vlastně potvrdila i Tvá výhra v naší hlasovací soutěži. Co je na něm dosud uděláno?

S3 je po servise a připravena na sezónu momentálně. Motor 2.0tfsi quattro 195kw v základu teď nalazeno na 350hp a 440nm, v příštím roce bych se rád dostal přes 400hp tak snad se to povede. Výfuk na zakázku downpipe s termo hliníkovou izolací, sportovní kat do 400hp rezonátor a sportovní zadní tlumič s klapkami. Podvozek stavitelný od Bilstein B16. Přední brzdy z Audi RS3 8P 370×34 a zadní brzdy origo jen chlazené kotouče. Na S3 je komplet keramika na laku a komplet doplňky od maxton design, přední lipo, boční nástavce prahů, zadní boční difusory a střešní spoiler. Na autě jsou momentálně alu kola značky Sparco assetto gara R18 a na nich zimní pneu, ale budu kupovat úplně stejné kola ale R19.

Proč zrovna Audi S3? Jsi s volbou spokojený?

Předtím jsem měl taky Audi, ale starší A3 8l 1.8t 140kw, jenže tam se pak furt něco sr*lo tak jsem si řekl, že je na čase koupit něco novějšího a lepšího, tak jsem začal hledat a zalíbila se mi S3. Hledal jsem tak 2-3 měsíce na různých stránkách, ale převážně v zahraničí a rozhodoval se jakou barvu zvolit jestli černou nebo stříbrnou pak se ale objevila imolayellow a dost se mi zalíbila, takže to byla jasná volba a tak jsem si splnil sen koupit jsi takového malého sporťáka a S3 v imolayellow se jen tak nevidí široko daleko, jediná v Český republice tak to byla jasná volba.

S autem jsem moc spokojený i když ty motory 2.0tfsi mají nějaké mouchy, ale když se to včas opraví tak je to úžasný motor s velkým potenciálem výkonu a srandy hlavně v tom quattru. Navíc S3 se dá sehnat za dobrou cenu a já měl to štěstí, že jsem sehnal v zahraničí za dobrou cenu a v top stavu bez investic a tímto bych chtěl poděkovat svému kamarádovi, který mě splnil sen a dovezl mě toho Žluťáka. Za málo peněz hodně muziky ve zkratce.

Máš i nějaké další auto jako daily? Nebo jezdíš výhradně S3jkou?

Ano mám Audi A3 8p 1.9 tdi sportback rok 2009. S tím jezdím převážně jen do práce protože to jezdí za 5l na 100km a s S3 je škoda jezdit do práce. S3 je výhradně na srazy a výlety, přes týden stojí v garáži většinou, když je hnusný počasí, ale i v týdnu ji občas vytáhnu na vzduch když je pěkně.

Kolik už jsi do auta investoval času a peněz?

Do auta jsem zatím nic moc neinvestoval jen nějaké drobnosti a detaily, S3 je momentálně bez investic a připravené na sezónu, ale časem je jasné že se do S3 nějaké té peníze nasypou buď za běžný servis nebo úpravy a opravy, což nějaké té úpravy do budoucna určitě budou.

Děláš si vše na autě sám nebo Ti někdo pomáhá?

Na autě jsi dělám vše sám jak na S3 tak na daily.

Kde je možné Tě potkat? Jezdíš na nějaké autosrazy? Pokud ano, kterého se zúčastňuješ pravidelněji?

Potkat mě můžete převážně v Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou nebo Hradec Králové. Tam jsem nejčastěji. Jezdím na všechny typy srazů ať už to jsou velké srazy nebo malé nebo ty srazy na benzinkách s kámošema. Nejčastěji se zúčastňuji těch v Hradci Králové, to je v mém okolí nejblíž, ale jezdím i na všechny srazy v České Republice třeba Car Wars, Milovice, Jindřichův Hradec, Vyškov a tak dále.

Už jsi přemýšlel nad tím, za co utratíš voucher z výhry? Je něco co akutně potřebuješ?

Nutně potřebuji štětec na kola a tašku na autokosmetiku.

Chtěl by jsi na závěr něco vzkázat čtenářům? Nyní máš prostor..

Hlavně ať jsou na silnicích opatrní nikdy nevíš co se může stát.. takže kolama dolů a splňte si svoje sny i když to není někdy lehký a trvá to dlouho ale stojí to pak za to.

Fotogalerie Davidovy Audi S3 8P Imola Yellow

Davidovi moc děkujeme za rozhovor, za účast v soutěži a samozřejmě ještě jednou gratulujeme k výhře!

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod