Domů Události Tuning ples pro všechny petrolheads

Tuning ples pro všechny petrolheads

Pořadatel:  Sníženo.czLower United a Indian Motorcycle Ostrava
Datum a čas: SOBOTA 25. BŘEZNA 2023 V 19:00
Město/Adresa: Indian Motorcycle Ostrava 
Areál: Indian Motorcycle Ostrava 

Ples v tuningovém kabátu? ANO! Po čtyřech letech si zopakujeme tuningový ples a na místo špinavých montérek z garáže se potkáme ve slušném oblečení u večerního programu a párty. První ples byl v kompresorovně, tak i ten druhý bude v kompresorovně, ale tentokrát v Dolní Oblasti Vítkovice v prodějně Indian Ostrava.
Skvělá hudba, atraktivní prostředí s moto tématikou, exkluzivní jídlo pod taktovkou ostravského šéfkuchaře Davida Valíčka a několik dalších překvapení. Jak je na plesech zvykem, tak i náš tuningový ples doplní tombola, samozřejmě o skvělé dárky, takže nebojte, s šamponem na vlasy nebo sadou talířů odcházet nebudete!
Celý ples se uskuteční v exkluzivních prostorech kompresorovny v srdci Dolní oblasti Vítkovic, kde se v běžný pracovní den můžete přijít podívat jakožto do prodejny prémiových motocyklů Indian Motorcycle.
V sobotu 25.3. se tento prostor však promění v výjimečný plesový „sál“.
Prodej vstupenek bude probíhat na shopu www.lowerunited.cz a je omezen na 60 míst k sezení a 20 míst k stání. Vstupenky si pak budete moci osobně vyzvednout nebo vám je zašleme na adresu. Prostory nám neumožní vystavit žádné vozidla přímo v interiéru, ale atraktivní prostředí Dolní oblasti Vítkovic nám umožní několik aut vystavit před prostorem prodejny Indian Motorcycle..

Datum

25 Bře 2023

Čas

19:00

Vstupné

400kč
Kategorie
VÍCE INFORMACÍ

QR kód události

QR Code

Předpověď počasí

Prague
13°
Jasno
06:0518:14 CEST
Pocitově: 12°C
Vítr: 11km/h SW
Vlhkost: 70%
Tlak: 1018.29mbar
UV index: 3
ÚTSTČTSO
14/8°C
18/10°C
17/12°C
18/8°C
14/7°C
Odebírat
Upozornění u
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button
SLEVOVÉ KÓDY