Domů Události U.S. CARS TRACK DAY & MEET NA AUTODROMU SOSNOVÁ 2023
U.S. CARS TRACK DAY & MEET NA AUTODROMU SOSNOVÁ 2023

U.S. CARS TRACK DAY & MEET NA AUTODROMU SOSNOVÁ 2023

Pořadatel: Muscle Banda
Datum a čas: SOBOTA 29. ČERVENCE 2023 V 8:00
Město/Adresa: Česká Lípa 200, 470 01 Sosnová
Areál: Autodrom Sosnová
Facebook pořadatele: Stránka, Skupina

Text od pořadatele:
Po vydařeném prvním ročníku bychom Vás chtěli pozvat na náš druhý jednodenní sraz Amerik na okruhu konaný v sobotu 29.7.2023 od 8h do 19h. Akce se bude konat pro širokou veřejnost na Autodromu v Sosnové. Možnost se svézt ve své nebo v na místě pronajaté Americe je samozřejmost! Na akci bude nejen sraz Amerických aut a jízdy na okruhu, ale i občerstvení v Americkém stylu, doprovodný program, soutěže, tombola, fotograf, a stánky s tématickým zbožím.

Pro tento ročník pro Vás připravujeme spousta novinek a zpestření, tak se máte rozhodně na co těšit! Více informací zveřejníme brzy.

Řidiči Amerik budou na okruhu rozděleni do 2 rychlostních skupin, nejen kvůli bezpečnosti, ale také, aby si to každý patřičně užil. Rozdělení do skupin probereme s každým řidičem individuálně podle jeho řidičských zkušeností, výkonu auta a jeho osobního výběru skupiny. Základní vybavení pro přezutí aut bude k zapůjčení na místě. Každá rozjížďka na okruhu bude omezena na 12 aut. Prosíme všechny, kdo si budou chtít zajezdit během ranních otevřených jízd (8-11h), aby si u nás zarezervovali místo pro případ, že by se naplnila kapacita.

Skupina A: Výkonná a sportovní auta, řidič s pokročilou zkušeností sportovní jízdy a jízdy na okruhu.
Skupina B: Méně výkonné vozy, řidič s minimální nebo žádnou zkušeností sportovní jízdy a jízdy na okruhu.
VETERÁN: Vozy starší 30 let.

PROGRAM AKCE:
Bude zveřejněno brzy.

PROGRAM JÍZD:
Bude zveřejněno brzy.

CENÍK AKCE:
Bude zveřejněno brzy.

CENÍK PŮJČOVNY AMERICKÝCH AUT:
Bude zveřejněno brzy.

SOUTĚŽE:
Bude zveřejněno brzy.

INFORMACE PRO ŘIDIČE:
Jízdy není potřeba si rezervovat předem, bude možné si je zaplatit na místě. Pokud je vaše auto vybaveno airbagy, nemusíme mít s sebou helmu. Oblečení, které zvolíte, je pouze na vaši zodpovědnost. Všechna auta na trati musí mít platnou technickou kontrolu a řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu a jakýchkoliv omamných látek. Auto musí mít platnou technickou kontrolu.

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY:
Přijet na sraz můžete v jakémkoliv autě, pro auta, která nejsou účastníky srazu, budeme mít připravené oddělené parkoviště. Pokud budete potřebovat během akce odjet, můžete se kdykoliv vrátit. Vstup se zvířaty a používání dálkově ovládaných dronů a jiných vzdušných zařízení je v celém areálu zakázáno. Do tomboly se zapojíte tím, že budete na místě hlasovat o vaše oblíbená auta srazu.

INFORMACE PRO FOTOGRAFY:
Fotit na sraz může přijít kdokoliv bez jakékoliv registrace. Pokud budete chtít mít přístup i přímo na závodní dráhu, budete potřebovat reflexní vestu a registraci při vstupu na akci. Natáčení a focení z dronu je v celém areálu přísně zakázáno!

REZERVACE:
Rezervace jízd není nutná, ale vzhledem k velkému zájmu vám doporučujeme, si rezervaci na přesný čas raději udělat, abyste měli jistotu, že si zajezdíte. Stačí nám napsat na náš profil do zpráv a tam se domluvíme. Rezervaci je možné uplatnit minimálně 30 minut před zahájením dané jízdy, poté rezervace propadá.
V případě zájmu, jsme otevřeni jakékoliv spolupráci pro tuto akci.

Platba na místě bude možná POUZE HOTOVĚ!
Sdílejte naši akci i svým přátelům!
Akce se bude konat za každého počasí!
BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT!

Datum

29 Čvc 2023

Čas

Čas ukončení je orientační!
8:00 - 22:00
VÍCE INFORMACÍ

QR kód události

QR Code

Předpověď počasí

Praha, Česká republika
23°
Oblačno
04:5321:09 CEST
Pocitově: 23°C
Vítr: 11km/h NE
Vlhkost: 54%
Tlak: 1013.88mbar
UV index: 6
SONEPOÚTST
24/12°C
24/10°C
21/9°C
17/10°C
20/11°C
Odebírat
Upozornění u
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button
SLEVOVÉ KÓDY