Nálepka 20x3cm

55 

Nálepka DriveZone.cz je super designovým doplňkem pro Tvou káru! Chceš-li nás podpořit, nalep si nás na svého mazla! Nevadí jí chemie ani kartáčová myčka! 9 z 10 dotázaných fanoušků se shoduje, že jejich auto chytne dříve lišej, než by nálepka přestala lepit! 😀

Všechny naše produkty jsou vyráběny na zakázku, termín dodání nutno počítat 2 – 14 dní dle skladových zásob, varianty a vytížení dodavatele.

Nejsme plátci DPH.

-
+

Specifikace

SKU: 10-2 Rubrika: Tag:

Popis

Všechny samolepky jsou z vrchní strany opatřeny průhlednou přenosovou folií pro snadnou aplikaci. Postup lepení je následující:

  1. Přitlačte přenašecí folii k motivu pomocí stěrky, houbičky nebo prsty, aby bylo možno grafiku lépe přenést na přenašecí folii.
  2. Pomalu začněte oddělovat přenašecí folii od podkladového papíru tak, aby grafika zůstala na průhledné přenašecí folii. V případě, že by se Vám nedařilo motiv takto přenést, umístěte jej na pevný podklad přenašecí folií směrem dolů, samolepku přitlačte a poté zkuste sejmout podkladový papír.
  3. Grafiku spolu s přenašecí folií umístěte na vybraný podklad, přitlačte pomocí stěrky, houbičky nebo prsty a přenašecí folii opatrně odstraňte.

Další informace

Barva

Bílá, Černá

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nálepka 20x3cm“