Diskuzní fórum

nebo Registrovat pro psaní příspěvků a vytváření témat.

Menežerovic Šestka

Jako malej jsem měl sen. Vždycky se mi líbily limuzíny od Audi. Vždycky jsem obdivoval na parkovištích Audi A6 C5 a Audi A8 D2. Tehdy jsem si řekl, že až budu velkej a budu mít řidičák, tak si jednu z nich koupím. O několik let později jsem úspěšně získal řidičák a začal jsem pracovat. Pak přišlo stěhování do Plzně a s tím i první auto. Byl to sen českého národa - Škoda Octavia 1.9 TDI z roku 2002. Jenže to nebylo auto, které jsem chtěl. Rok jsem s tím žil, nakonec jsem se rozhodl jí prodat a koupit konečně Ingolstadtskou limuzínu.

 

Dne 12.2.2019 se mi splnil sen! Stal se ze mě hrdý majitel Audi. Koupil jsem si Audi A6 druhé generace, interně označovanou jako C5 Typ 4B. Jedná se o limuzínu s příplatkovým lakováním British Green by Audi Exclusive. Menežerovic Šestka obouvá zásadně originální kola. Na léto má disky Audi Speedline o průměru 16 palců. Já si na úpravy moc nepotrpím. Šestka prošla akorát zatmavení zadních skel, ale jinak se toho moc neudálo...

Pod kapotou mojí "Šestky" najdeme základní atmosférický čtyřválec o objemu 1.8 litru. Motoru asistuje manuální pětikvalt a poháněná je pouze přední náprava. Agregát má 92 kW nebo chcete-li 125 koní. Kroutící moment dosahuje hodnoty 168 Nm . Na stovku se legendární atmosférický dvacetiventil dostane za 11,2 sekundy a maximální rychlost je lehce přes 200 km/h .

Něco málo k výbavě... Uvnitř mojí A6ky najdeme příplatkový kožený interiér. Přední sedadla jsou kompletně elektricky nastavitelná a mají výhřev. Zadní sedadla mají také výhřev. Na zadních bočních oknech jsou výsuvné roletky. Interiér zdobí dřevěný dekor z pravého ořechového dřeva.  Dále tu najdeme digitální dvouzónovou klimatizaci, palubní počítač maxidot a o hudební zážitek se stará audiosystém BOSE.

Nahrané soubory:
  • 20220430_191407.jpg
  • DSC02082.jpeg
  • 20220318_182014.jpg
  • IMG_20210902_194521.jpg

Je fajn mít mezi námi i člověka co myslí na jízdní komfort 😅 Vypadá moc pěkně 👍

Zakladatel DriveZone.cz
Citát ze zdroje Martin Beneš dne 16. 5. 2022, 19:04

Je fajn mít mezi námi i člověka co myslí na jízdní komfort 😅 Vypadá moc pěkně 👍

Jednou limuzína, vždycky limuzína... Totálně jsem tomu propadl, aspoň vás budu vozit na delší trasy až budou vaše páteře plakat od bolesti ☝️🤣

 

Děkuji 🙏

To je paráda. Budeš náš Alfréd s vlastní limuzínou 🤣

Zakladatel DriveZone.cz
Back to top button

Staň se členem DriveZone komunity!

Pouze přihlášení uživatelé mají přístup ke všem funkcím projektu DriveZone®

SLEVOVÉ KÓDY