Lamborghini Aventador z Need for Speed Heat!

Režim čtení

O hře

Need for Speed Heat je závodní videohra vyvinutá společností Ghost Games a publikovaná společností Electronic Arts pro Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. Jedná se již o 29. titul série Need for Speed. Need for Speed Heat je po hrách Need for Speed Rivals, Need for Speed (2015), Need for Speed Payback již čtvrtý titulem, který vyvíjela společnost Ghost Games. Hra vyšla 25 let od vydání prvního dílu ze série NFS – The Need for Speed (1994). Hra byla oficiálně představená 14. srpna 2019. Videohra měla celosvětovou premiéru 8. listopadu 2019.

Gameplay

Hra je zasazena do fiktivního města Palm City, které je inspirováno městem Miami. Jedná se o otevřený svět. Ve hře je mechanizmus střídání dne a noci. Obě části dne se vzájemně liší. Přes den je možno se účastnit veřejných akcí zvaných Speedhunters Showdown, za které lze získat peníze. Přes noc je možné účastnit se nelegálních pouličních závodů, za které lze získat body reputace. Za reputaci se odemykají nové díly pro tuning vozidla, ty si následně je možné koupit za peníze. Denní doba se neliší pouze systémem odměn, ale i chováním policistů. Přes den policisté dodržují pravidla, jedná se tak pouze o policejní honičky. Naopak v noci na pořádek dohlíží neústupný poručík Mercer a jeho patrola. Čím častěji se hráč dostává do konfliktu s policií, tím roste hráčův ,,heat level¨ a o to více je hráč zastavován. Pokud se hráči nepodaří uniknout, musí zaplatit peněžní kompenzaci za zničený majetek. V noci by se také odehrává největší část příběhu.

Hra mimo jiné nabízí rozmanitý tuning vozů, a to jak po vizuální, tak i po stránce výkonu. Je možnost i úprava vzhledu postavy. Dne 19. srpna 2019 byla představena aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS nazvaná Need for Speed Studio, ve které je možné designovat, upravit jakékoli auto a následně ho přidat do hry.

V NFS Heat můžete zahlédnou i Lamborghini Aventador, v krásné matné fialové barvě. Toto Lambo není výmysl tvůrců z EA, ale je to ztvárnění reálně jezdícího Lamborghini. Jeho majitelem je James ¨TheStradman¨ – blogger, vlogger a vcelku finančně zajištěný chlapík. Jeho koníčkem je sbírání super-sportovních a sportovních aut. V jeho garáži naleznete i novou Toyota Supra Rocket Bunny, Lamborghini Gallardo, Ford Mustang, Shelby apod.

Zde zmíněné Lamborghini ve video ukázce z NFS Heat:

Jak vypadá ve skutečnosti?

Podobné články

Legendy: Toyota GT-One Road Version (TS020)

Toyota GT-One je asi to nejšílenější, co kdy Toyota vyrobila. Nebýt pravidel FIA, tak by tenhle skvost nevznikl. V devadesátých letech se vedení Toyoty rozhodlo nastoupit do vytrvalostních závodů Le Mans. Toyota toužila po vítězství v tomhle šampionátu. Vedení Toyota motorsport se rozhodlo obsadit monospost do kategeorie C, respektive GT1. Pro vstup do sezóny v roce 1998 bylo nutné vyrobit minimálně jeden homologační speciál. Hned na úvod musím prozradit, že Toyota se s tím moc nemazala.

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod