Stali jsme se Ambassadory MegaDetail.cz

MegaDetail a DriveZone
Režim čtení

Firma MegaDetail nás oslovila, zda-li bychom se nechtěli stát jejich Ambassadory. Jelikož s nimi spolupracujeme už delší dobu a snažíme se společnými silami budovat oboustranně výhodný partnerský vztah, nebyl sebemenší důvod nabídku odmítnout.

Co to pro nás znamená?

Ambassador je člověk, který má jednak nějakou fanouškovskou základnu, marketingové smýšlení, ale také množství užitečných znalostí v odvětví, ve kterém daná firma podniká. Což v tomto případě je detailingový sortiment, který nám opravdu cizí není. Naším hlavním úkolem bude prezentovat produkty MegaDetailu a dělit se s veřejností o své zkušenosti s nimi.

Megadetail_logo-solo
S kódem “DZONE” získáš slevu 15% na vše!

Sleva 15% na vše pro veřejnost?!

Ano, je to tak. Tuto slevu nám poskytují už od vzniku naší spolupráce. Pokud Vám to uniklo, nebo jste to doposud nevěděli, stačí zadat slevový kód “DZONE” při dokončování objednávky v internetovém obchodě MegaDetail. Pro užší kruh naší komunity máme slevu dokonce 20%, ale na tu si sáhnou jen opravdoví DriveZone srdcaři 🙂 Pokud se za něj považuješ, napiš nám a řekneme Ti detaily.

Pěvně věříme, že naše velmi úzká spolupráce bude oboustranným přínosem a naše pozice Ambassadora bude nápomocná i Vám, našim členům, fanouškům i čtenárům.

Sleduj MegaDetail na sociálních sítích

MegaDetail na InstaGramu
MegaDetail na FaceBooku

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod