Stali jsme se Ambassadory MegaDetail.cz

Firma MegaDetail nás oslovila, zda-li bychom se nechtěli stát jejich Ambassadory. Jelikož s nimi spolupracujeme už delší dobu a snažíme se společnými silami budovat oboustranně výhodný partnerský vztah, nebyl sebemenší důvod nabídku odmítnout.

Co to pro nás znamená?

Ambassador je člověk, který má jednak nějakou fanouškovskou základnu, marketingové smýšlení, ale také množství užitečných znalostí v odvětví, ve kterém daná firma podniká. Což v tomto případě je detailingový sortiment, který nám opravdu cizí není. Naším hlavním úkolem bude prezentovat produkty MegaDetailu a dělit se s veřejností o své zkušenosti s nimi.

Megadetail_logo-solo
S kódem „DZONE“ získáš slevu 15% na vše!

Sleva 15% na vše pro veřejnost?!

Ano, je to tak. Tuto slevu nám poskytují už od vzniku naší spolupráce. Pokud Vám to uniklo, nebo jste to doposud nevěděli, stačí zadat slevový kód „DZONE“ při dokončování objednávky v internetovém obchodě MegaDetail. Pro užší kruh naší komunity máme slevu dokonce 20%, ale na tu si sáhnou jen opravdoví DriveZone srdcaři 🙂 Pokud se za něj považuješ, napiš nám a řekneme Ti detaily.

Pěvně věříme, že naše velmi úzká spolupráce bude oboustranným přínosem a naše pozice Ambassadora bude nápomocná i Vám, našim členům, fanouškům i čtenárům.

Sleduj MegaDetail na sociálních sítích

MegaDetail na InstaGramu
MegaDetail na FaceBooku

Ohodnoť článek!
+1
4
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Zdroj
Článek na MegaDetail.cz
Odebírat
Upozornění u
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button

Staň se členem DriveZone komunity!

Pouze přihlášení uživatelé mají přístup ke všem funkcím projektu DriveZone®

SLEVOVÉ KÓDY