LED ve zpátečce od AutaVeStylu

LED zpátečka AutaVeStylu.cz
Režim čtení

Firma AutaVeStylu

Společnost AutaVeStylu s.r.o se zabývá prodejem autodoplňků od roku 2019. Mezi jejich přednosti patří právě prodej LED žárovek všech různých druhů. Na jejich shopu najdete přes 3000 produktů.

Najdete tu také například:

  • LED zpáteční světla
  • LED potkávací světla, mlhová, blinkry
  • LED osvětlení SPZ
  • LED denní svícení
  • LED adaptéry
  • LED potkávací světla, obrysová
  • interiérové LEDky

Samozřejmě toto vše najdete i na čínských shopech jako například AliExpress, ovšem již na úvod bych rád řekl, že se tu budeme bavit o kvalitních LED žárovkách, nikoli o čínských “cetkách”, které budou svítit pouze měsíc a ještě Vám vypálí půlku elektroniky a všechny plasty okolo žárovky.

Proč jsou kvalitnější než “cetky” z Číny?

V AutaVeStylu jsou odborníci. Veškeré jejich produkty, které nabízí, jsou dlouhodobě testovány než je pustí do prodeje. Jejich produkty dělají hlavně přesně to co mají. Některé levnější modely LED žárovek z Číny totiž mohou hlásit chybové hlášení na palubním počítači, blikat či velmi nepříjemně poškodit patici. U žárovek z AutaVeStylu deklarují velmi vysokou životnost a funkčnost. Hlavní bod zde tvoří slovo reklamace. Do Číny jí zřejmě zasílat nebudete, resp. nemáte dovolání. Další věc je i doba a jistota dodání produktu.

Osobně jsem z Číny měl hodně LED žárovek. Možná bych řekl desítky. Proč desítky? Protože vždy po měsíci či dvou začali nechutně blikat. Pak jsem tedy objednával zrovna více kusů. Ale po tom, co mi to odnesla celá stropní deska jsem si řekl, že takhle už opravdu ne.

Proč jsem šel do LED žárovek?

Je to “cool”? Je to na “machrování”? NE! Vůbec!
Do LED žárovek jsem šel především kvůli bezpečnosti. Proto jsem v mém případě volil zpátečková světla (v potkávacích mám xenon). Když odjíždím za tmy od baráku, musím couvat cca 20 metrů cestou, kde se občas najde nějaký ten neosvětlený chodec. Dále je to celkově pro lepší viditelnost a odhad při couvání. Jsem si jistý, že při téhle svítivosti už nepřehlédnu ani žábu na silnici. Další věc je, že s LED světlem ve zpátečce není problém ani na STK nebo při kontrole hlídkou PČR.

K tomu více řekne tato tabulka:

Porovnání LED vs žárovka 21w

Výměnu obyčejné žárovky za LEDku zvládne asi každý. Je to vlastně klasická výměna žárovky, jen tam vložíte zakoupenou LED. V předních světlometech by to pak bylo zřejmě trochu složitější, ale podpora z AutaVeStylu Vám poradí a dají přesné instrukce k montáži.

Já sám nevěděl jaký typ vybrat. Poslal jsem do firmy typ mého vozu – tj. mé daily Volvo V70 z roku 2005 a oni mi poslali na výběr ze seznamu zboží. Samozřejmě zde rozhoduje cena vs. výkon. Já šel zlatou střední cestou, takže i přes to, co zde uvidíte – ne, toto nejsou ty nejvýkonnější LEDky do zpátečky! 🙂

Něco málo k parametrům:

Rozměr: 60 x 24 mm
Světelný tok: 1520 lumenů
Zdroj: 12 – 30V
Spotřeba energie: 25W
Životnost: 50 000 hodin
Barva světla: 6000K sněhově bílá
Chlazení: ventilátor

Hodnocení

LEDky jsem samozřejmě testoval. Nepíšu recenzi jen tak! Aktuálně jsou ve Volvu 4 měsíce. Mají za sebou cestu do Chorvatska, kde dostali teplotní masáž od slunce a opravdu hodně couvání od apartmánu. Na Benzině jsem s nimi i chvíli svítil když jsme vyrovnávali kufr. K dnešnímu dni za sebou mají ve voze 8 tis km. Zatím vše bez jediného problému, dokonce mají týden po STK, kde nebyl žádný problém (krom oslepnutí technika).

Takže za mě ANO! Má to smysl. Je to bezpečnější jak pro řidiče samotného, tak i pro lidi v jeho okolí. Je to věc do které se vyplatí investovat! Díky AutaVeStylu za tuhle zkušenost! Firma zároveň patří mezi naše PARTNERY. A pokud článek dočteš až sem, nabízíme Ti slevu na jejich produkty!

Při zadání slevového kupónu ve tvaru: „drivezone“ získáš slevu -10% na celý nákup!

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod