RIGA 2020 – Michal Reichert

Čeština‎ Čeština‎ English English Deutsch Deutsch

Posledních pár let můžeme pozorovat v České Republice zjevný vzestup odvětví driftingu. Tento krásný a zajímavý automobilový sport už u nás není jen o točení se kolem barelů a překážek na asfaltovém plácku ve stylu Gymkhany, ale více i profesionálním lítání bokem na okruhu. Z našich jezdců stojí za zmíňku třeba jména jako Marco Zakouřil a Michal Reichert. Oba u nás jezdí v kategorii PRO a předvádí konstantně ty nejlepší výkony. Oba jmenovaní, a to Michal Reichert i Marco Zakouřil, nás dokonce letos reprezentovali na prestižním Lotyšském závodě DriftMasters, kde se utkali s nejlepšími driftery Evropy. Oba se umístili v TOP 8, což lze brát jako slušný úspěch! Je to velice drahý koníček a moc si ceníme našich jezdců za to, že se nám při každém závodě postarají o úžasnou show plnou dýmu od pneumatik a řevu jejich našlapaných závodních speciálů. Kupříkladu vůz Michala Reicherta, nesoucí název Tirekiller EVO3, disponuje výkonem bezmála 1000 koní! Je to v podstatě do posledního šroubku upravené BMW E92 M3 s oturbeným motorem S54.

Níže se můžete podívat na sestřih z Lotyšské Rigy v podání Michala Reicherta a jeho týmu. Veliká škoda, že z toho není celovečerní film. Je to opravdu famózní podívaná! Pohodlně se usaďte a užijte si film!

Ohodnoť článek!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Zdroj
Michal Reichert 850 YouTubeDrifting.czBMW vrakoviště Chotětov
Plánuješ koupi ojetiny? Nekupuj zajíce v pytli! Prověř si její minulost přes CarVertical! CarVertical - Prověření vozu dle VIN nebo RZ
Odebírat
Upozornění u
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button