RIGA 2020 – Michal Reichert

riga2020_reichert
Režim čtení

Posledních pár let můžeme pozorovat v České Republice zjevný vzestup odvětví driftingu. Tento krásný a zajímavý automobilový sport už u nás není jen o točení se kolem barelů a překážek na asfaltovém plácku ve stylu Gymkhany, ale více i profesionálním lítání bokem na okruhu. Z našich jezdců stojí za zmíňku třeba jména jako Marco Zakouřil a Michal Reichert.

Spička českého driftingu…

Oba u nás jezdí v kategorii PRO a předvádí konstantně ty nejlepší výkony. Michal Reichert i Marco Zakouřil nás dokonce letos reprezentovali na prestižním Lotyšském závodě DriftMasters, kde se utkali s nejlepšími driftery Evropy. Oba se umístili v TOP 8, což lze brát jako slušný úspěch! Je to velice drahý koníček a moc si ceníme našich jezdců za to, že se nám při každém závodě postarají o úžasnou show plnou dýmu od pneumatik a řevu jejich našlapaných závodních speciálů. Kupříkladu vůz Michala Reicherta, nesoucí název Tirekiller EVO3, disponuje výkonem bezmála 1000 koní! Je to v podstatě do posledního šroubku upravené BMW E92 M3 s oturbeným motorem S54.

Níže se můžete podívat na sestřih z Lotyšské Rigy v podání Michala Reicherta a jeho týmu. Veliká škoda, že z toho není celovečerní film. Je to opravdu famózní podívaná! Pohodlně se usaďte a užijte si film!

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod