Sraz Amerik od Muscle Bandy v Sosnové

US_CARS_MUSCLE_BANDA_SRAZ
Režim čtení

Máš rád(a) Americké káry? Vytas diář a zapiš si na 29. červenec veledůležitou poznámku! Koná se velký sraz U.S. aut na autodromu v Sosnové, který pořádají nadšenci do amerických aut, skupina Muscle Banda! Letošní ročník je vyjímečný i pro nás, protože jsme se rozhodli stát se mediálními partnery akce! Taky proč by ne? Pro americké muscle káry máme vždy v našich srdcích místo!

Pozvánka na sraz od samotné Muscle Bandy

Ahoj! Chtěli bychom Tě pozvat na náš jednodenní sraz Amerik na okruhu konaný 29.7.2022 od 11h do 19h pro širokou veřejnost na Autodromu v Sosnové. Možnost se svézt ve svém autě nebo na místě pronajaté Americe je samozřejmost! Na akci bude nejen sraz Amerických aut a jízdy na okruhu, ale i občerstvení v Americkém stylu, soutěže, tombola, fotograf a stánky s tématickým zbožím. Záchody jsou samozřejmostí.

Na trati nás čeká novinka, a to v podobě nově vyasfaltované bývalé šotolinové pasáže, která okruh prodlužuje o dalších necelých 800m a tvoří tak nejrychlejší pasáž z celého okruhu! Mezi 8-11h bude na místě probíhat otevřený track day pro kohokoliv, kdo si bude chtít zajezdit ve svém autě na okruhu, nemusí to být nutně Amerika 😊

Detailní informace o srazu najdeš v našem Kalendáři v tomto odkazu.

Fotogalerie z předchozích akcí Muscle Bandy

Na co ještě čekáš? Naběhni co nejdřív za šéfem do kanclu a zajisti si dovolenou! Ochutnej malý kousek Ameriky u nás, v Čechách! Na srazu budou navíc k vidění a zapůjčení také americké káry našeho partnera, půjčovny MuscleCarRental!

Sleduj Muscle Bandu na Instáči!

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod