TpO & Revilo meet 10.8.2019

Režim čtení

Ve dnech 9. – 10.8.2019 proběhl sraz pod záštitou kluků z Revilo auto HK.

Co je Revilo Auto?

Je to firma z Hradce Králové, která se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem kompletního tuning sortimentu a autohifi. Je výhradní a přímý dovozce zboží od mnoha zahraničních společností. Specializuje se také na výrobu distančních podložek pod kola na všechny druhy automobilů a čtyřkolek (ATV), které distribuuje maloobchodně i velkoobchodně nejen po ČR, ale i do několika dalších evropských států. Má velký sklad, pravidelně sváží zboží ze zahraničí a zboží tak dodává obratem, případně v nejkratším možném termínu. V oboru tuningu a sportovních autodoplňků patří k předním společnostem v ČR. Česká firma, působící na tuning scéně již od roku 1999.

Byli jsme u toho!

Ano, i my jsme navštívili tuto super akci! I přes nedokonalé počasí se to klukům velmi povedlo! Součástí akce byly různé soutěže zakončené odměnou ve formě krásných pohárů, čehož si velmi ceníme! Revilo zde mělo postavenou i svojí drift káru BMW E46, o které Vám v blízké době jistě poskytneme více informací a fotografií spolu s článkem.

Za nás velmi povedená akce 🙂

Dost bylo keců! Mrkejte na naše první srazové video a fotografie. Do budoucna je jistě co pilovat – teprve se učíme s technikou 🙂

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod