MERCH ve spolupráci s MegaPotisk.cz

Merch DriveZone.cz
Režim čtení

Rádi bychom Vám s obrovskou radostí představili našeho nového partnera, firmu MegaPotisk.cz, která od dnešního dne bude zaštiťovat výrobu, prodej a distribuci našeho MERCHE. MegaPotisk nás oslovil s nabídkou spolupráce, nad kterou jsme upřímně moc dlouho neváhali 🙂

Krátké představení nového partnera projektu

MegaPotisk je firma specializující se na potisk triček, mikin, hrníčků, plecháčků a jiných předmětů. Při výrobě používají materiály vysoké kvality a moderní technologie pro různé metody potisků. Velká nabídka různých motivů potisků zajistí, že si u nich vybere opravdu každý!

MERCH & automotive brand DriveZone.cz

Počínaje dnešním dnem spatřil světlo světa náš vlastní MERCH. Jde o první drop merche vůbec, do budoucna se určitě můžete těšit i na jiné designy a produkty.

“Staň se naším členem, staň se součástí našeho příběhu!”

Ať už jsi naším fanouškem, čtenářem nebo členem, máš nyní možnost nás podpořit nošením našeho loga na své hrudi! Tvá podpora nám nemálo pomůže v dalším rozvoji a my Ti tak budeme moci poskytovat ještě více toho, co máš na nás tak rád.

V souvislosti s rozběhem našeho merche a značky hledáme nové příležitosti a možnosti spolupráce za účelem zviditelnění naší značky. Pokud máš početnou fanouškovskou základnu, které se líbí tvůj content, který sdílíš na sociálních sítích, můžeš nás zkusit oslovit s nabídkou vzájemné spolupráce! Více informací a kontaktní formulář najdeš ZDE.

Kde a jak náš MERCH zakoupit?

Náš merch najdeš v našem E-SHOPu, nicméně zakoupení jako takové probíhá u našeho partnera MegaPotisk, který pro nás zajišťuje výrobu i distribuci našich produktů koncovému zákazníkovi – Tobě. Časem bude možné si náš merch zakoupit přímo u nás, na všem se pracuje! 🙂

Pevně věříme, že se Ti náš merch líbí a podpoříš nás v dalším růstu. O to, aby Ti bylo ctí nás nosit na hrudi, se už postaráme my!

Zajímá Tě, co s tématikou DriveZone.cz si můžeš zakoupit?

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod