NOVINKA: Notifikace z DriveZone.cz

Push notifikace DriveZone
Režim čtení

Jak si někteří z Vás už mohli všimnout, náš web postupně přechází na nový, úplně jiný systém upozornění. Chystáme se v dohledné době několika týdnů zcela nahradit odebíraná upozornění, která chodí uživatelům prostřednictvím mailů, intuitivnějšími push notifikacemi..

Co to pro mě znamená?

Push notifikace fungují úplně odlišně. Jejich princip spočívá v upozornění uživatele, přihlášeného k odběru, prostřednictvím oznámení přímo do oznamovací lišty zařízení. Ať už se jedná o mobil, tablet, laptop, nebo PC. Tzn., že upozornění bude fungovat defakto na stejném principu, jako Vám chodí upozornění na nové nepřečtené zprávy například z Messengeru. E-maily zkrátka v dnešní době už nejsou dost trendy na to, abychom se jich drželi. Push notifikaci dostanete ihned, bez prodlevy a bez zbytečného lezení do mail klienta. Což nás přivádí k jedné nesrovnatelné výhodě spojené s naším Kalendářem srazů. Jakmile na základě nových informací od pořadatele srazu změníme místo konání, datum, čas, nebo sraz zrušíme, budete o tom informováni v řádech pár vteřin. Takže se nemůže stát, že pořadatel sraz zruší a vy se na něj vypravíte s celou bandou úplně zbytečně, protože jste si zrovna ten den neověřili naše aktuální informace přímo v události.

Snažíme se totiž z našeho Kalendáře udělat ultimátní nástroj vhodný pro každého petrolheada, takže i komunikujeme s pořadateli akcí, abychom měli nejrelevantnější a nejaktuálnější informace pro Vás všechny. Takový kalendář opravdu nikde jinde nenajdete! Kromě notifikací z Kalendáře jsou součástí informačního systému i upozornění na nově publikované články. Do budoucna to napojíme na naši sociální síť a veškeré aktivity s ní spojené.

Jak push notifikace vypadá a funguje?

Pokud ještě nemáte přihlášený odběr, uvidíte na pravé straně Vašich zařízení modrý zvoneček. Tam lze přihlásit odběr upozornění. Ve většině případů Vám vyskočí nabídka s odběrem notifikací (pokud je nemáte globálně blokované ve svém prohlížeči). Ty lze kdykoliv vypnout/upravit dle Vašeho uvážení. Pokud ji přijmete, zvoneček zmizí. Nebudete-li mít o notifikace už zájem z jakéhokoliv důvodu, vypnout je lze přímo ve Vašich zařízeních v oznamovací liště kliknutím na “Nastavení webu” (postup se může mírně lišit dle OS daného zařízení). Pokud už teď nemáte zájem o tuto vychytávku, klikněte na “Možná později” ve vyskakovací nabídce. Nabídka se opět už neobjeví a pokud by jste se časem rozmysleli, stačí kliknout na modrý zvoneček a v něm si odběr dodatečně zapnout.

Odběr si může přihlásit kdokoliv?

Na rozdíl od stávajícího systému upozornění lze odebírat upozornění i bez registrace, jako návštěvník. Současný systém vyžadovalčlenství na našem webu, aby věděl Váš e-mail, na který má upozornění zasílat. To se stane brzy minulostí. Pokud se naše push notifikace setkají s pozitivními ohlasy, odstavíme v budoucnu i NewsLetter, který někteří z Vás odebírají prostřednictvím našeho mailserveru. Nicméně budeme rádi, když se u nás i přesto registrujete. Registrace u nás má i jiné výhody, o kterých se dozvíte více ZDE.

Změnou celého systému upozornění si na sebe bereme obrovský závazek, obrovské břímě. Slibujeme, že upozornění Vás nebudou nijak obtěžovat. Nebudeme tedy změny v sekcích webu, kterých se notifikace týkají, dělat v brzkých ranních hodinách, pozdě večer, nebo v “nezdravém množství“. Je v našem zájmu, aby se Vám všem naše nová funkce líbila. Pokud se Vám bude líbit a doporučíte náš web přátelům, uděláte nám obrovskou radost!

Co na novou vymoženost říkáte? Zanechte nám koment s Vaším názorem pod tímto článkem 🙂

Podobné články

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod