Srazy Car Wars 2021 ZRUŠENY!

Čeština‎ Čeština‎ English English Deutsch Deutsch

Vzhledem k nedávné tragické nehodě na tuning srazu CARWARS Opening 2K21 v Panenském Týnci se pořadatel a spolek SMK CARWARS z.s. rozhodl další nadcházející srazy a akce pro letošní rok kompletně zrušit. Bohužel došlo k vážné nehodě na trati určené pro amatérské sprinty, při které zemřel spolujezdec jednoho z jezdců. Stalo se tak během nočních sprintů kolem 11. hodiny večerní. Náš kalendář autosrazů nyní zrušení všech CW srazů reflektuje také.

Vyjádření spolku SMK CARWARS z.s.

Jedno z vozidel se zřejmě porouchalo na trati, zůstalo stát neosvětlené a další vůz co vyrazil na stejné dráze jej přehlédl. Posádka druhého vozu přežila, ale spolujezdec řidiče porouchaného vozu už takové štěstí bohužel neměl. Následkům těžkého zranění v nemocnici nakonec podlehl. U obou řidičů byla prokázána přítomnost alkoholu. Fotografie z incidentu ukazují děsivou sílu nárazu.

Chtěl bych tímto apelovat na účastníky všech srazů, milovníky aut a tuningu i když to už zemřelému život nevrátí.. Chovejte se zodpovědně na takových akcích, mějte trošku soudnosti a ohleduplnosti k druhým. Jezdíme na srazy snad kvůli autům. Nebo už tomu tak není? Pak se na nás veřejnost kouká jako na nevybouřené týpky, kteří jezdí na takové akce akorát dělat bordel a problémy. O tom přece takové srazy nejsou!

Nepřísluší nám někoho soudit. Na čí straně byla vina určí Policie ČR. Škoda každého promarněného života, vemte si z toho přinejmenším ponaučení. Upřímnou soustrast pozůstalým.

Ohodnoť článek!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Zdroj
Blesk.czCar Wars Facebook
Odebírat
Upozornění u
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button
SLEVOVÉ KÓDY