Uniklá fotografie nového BMW 4!

Režim čtení

Uniklá fotografie ukazuje, že to BMW myslí s velkými ledvinkami opravdu vážně! Studie BMW Concept 4 se nám ukázala již na autosalonu ve Frankfurtu. Tento model byl představen opravdu s brutálními ledvinkami v přídi vozu. Ovšem, jak víte, studie bývají dosti odlišné od konečného výsledku. U BMW to zřejmě tak nebude.

Na zahraniční weby se dostala amatérská fotografie, pocházející zřejmě přímo z automobilky. Je zde jasně vidět nová příď BMW, s opravdu velkými ledvinkami vpředu. Mělo by se jednat o sériovou čtyřku.

Oficiální odhalení modelu 4, M3 a M4 mělo proběhnout v polovině příštího roku. Dvojici sportovních verzí zřejmě bude pohánět třílitrový řadový šestiválec se dvěma turbodmychadly (s označením S58) a jeho výkon přesáhne 350 kW. V provedení Competition by se výkon měl dostat i přes 370 kW. Poháněná náprava by měla být tradičně zadní, ovšem bude k dostání i pohon všech kol.

Podobné články

Recenze: Opel Vectra C GTS 3.2 V6

O automobilce Opel v současné době není moc slyšet. Tato automobilka byla kdysi velmi oblíbená a žádaná. Má za sebou bohatou historii, přinesla i hodně zajímavých modelů. Když se nad tím zamyslím, tak jsem ještě žádný pořádný Opel neřídil. Přišel čas to napravit. Dostal jsem možnost vyzkoušet si Opel Vectra GTS.

Komentáře

Domů
Blog
Události
Inzerce
Obchod